Gösterilen sonuç sayısı: 4

Sıcaklık Kontrol Cihazları ( Termostat)

Sıcaklığın herhangi bir durumda çok yükselmesi durumlarından istenen sıcaklığın altına düşmesi durumlarında kontrol mekanizması olarak kullanılan sıcaklık kontrol cihazları, günümüzde belirli sıcaklığın altına düşmesini kontrol etme ya da düzenleme cihazları olarak bilinmektedir.

Sıcaklık kontrol cihazı nasıl çalışır?

Isıtma kontrolü için, sıcaklık ayar noktasının altında ve ayar noktasının üzerinde olduğunda çıkış açıktır. ON / OFF kontrolü, uygulanması en basit kontrol türlerinden biridir. Bir histerezis bandı kurarak çalışır. Örneğin, bir odanın içindeki sıcaklığı kontrol etmek için bir sıcaklık kontrol cihazı ayarlanabilir.  

PID sıcaklık kontrol cihazı nedir?

PID konrol formlu, dijital üniversal kontrol cihazıdır. Tuş takımından seçilebilir Pt100, termokupl, 0-20mA ve 4-20mA üniversal girişleri ile tüm çalışmalarınıza cevap verir. Self tune özelliği ile en iyi PID parametreleri otomatik olarak ayarlanır.
   

Sıcaklık Kontrol Cihazları; sogutmamarketim.com ‘da defrost kontrol cihazları, dijital termostatlar ve daha fazlası için Elektrik Otomasyon Kategorisi ‘de en uygun fiyatlar

SHOPPING CART

close