, ,

Kabinli Kondenser Cooltime -CT07M-7m2 1×300

Kabinli Kondenser 7 m2 yüzey alanı

Kapasite 3583 W ( 3/4 Hp ) 
COOLTIME Kabinli Kondenser Serisi 
Kampanyalı Fiyatlarla Soğutma Marketim ” en hesaplısı ” 

Marka : Cooltime / EKOFİN 
Stok Durumu : VAR
Ürün Kodu : C70M

Soğutma Marketim / EKOFİN Yetkili Satıcısıdır

Durumu:

Çok Yakında Stoklarımızda ( Ön Sipariş )

Fiyat Sorunuz

Kabinli Kondenser Cooltime -CT07M-7m2 1×300

Kondenser Üniteleri Detaylar

Genel Bilgi :

Kondenser ünitelerinin kapasite aralığı 3,5 kW ile 93 kW arasında değişir. CoolTime kondenser üniteleri dört seriden oluşmaktadır. Farklı evaporasyon sıcaklıklarındaki çalışma şartlarına uygun dizayn edilip her çeşit uygulama alanı için uygundur.

Kasetleme :

CoolTime Kondenser ünitesinin kasetlemesi ; düzgün kalıcı dayanıklı dekoratif yapı sergiler. Bütün Komponetlerin yerleri hazır durumdadır ve etiket ile yerleri belirtilmiştir. CoolTime kondenser ünitelerinin kondenser ayak sacları alüminyumdandır. Kondenser ünitelerinin kasetleme malzemesi galvaniz çelik üzerine elektrostatik polyester toz boyalıdır. Korozyona karşi mükemmel koruma ve dayanıklılık sağlar. Montaj ve bakım kolaylığı sağlayan yapısı ile kolayca sökülüp takılmaktadır.

Batarya :

Cool Time Kondenser Üniteleri ; Yüksek performanslı kondenser yüzeyleri 25×22 mm çapraz geometrili ısı katsayısını arttıran finlerden 5/16 ” – 3/8 ” bakır borulardan üretilmektedir. Kondenserlerin giriş ve çıkış boruları bakır borudandır. Ayak sacları alüminyumdan üretilmiştir. Batarya devrelendirilmesi soğutucu akışkanına göre yüksek kapasite hedeflenerek dizayn edilmiştir.

Test :

Sızdırmazlık test basıncı 30 bar kuru hava ile yapılmaktadır. Ürün sevkiyatı Basınçlı Azot ile yapılacaktır.

Fanlar :

Kondenser ünitelerimiz standart gönderim de fansız olarak sevk edilmektedir. Fanlar opsiyonel olarak isteğiniz doğrultusunda takılarak da sevk edilebilir. Fan çapları modellere göre değişiklik göstermektedir. Teknik Özellikler Sekmesinden Fanlar ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Ekipmanlar :

Kondenser üniteleri kabin kondenser şeklinde üretilmektedir. Diğer ekipmanlar opsiyonel olarak üretim esnasında ihtiyacınıza göre takılarak sevk edilebilir. ( Ayrıntı için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz )

Sorularınız için 0850 532 37 47 müşteri destek hattımız her an desteğe hazırdır 

Bize aşağıda ki formu doldurarak da ulaşabilrsiniz


 

Değerlendirmelere 0 göre

Tüm 0.0
0
0
0
0
0

İlk yorum yapan siz olun “Kabinli Kondenser Cooltime -CT07M-7m2 1×300”

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Taksitli Alışveriş Tablomuz
× whatsapp hattımız