, ,

Kabinli Kondenser Cooltime -CT10M-10m2 1×300

( Ortalama Değerlendirme ) Product ID: 6615
Teknik Destek " 0850 532 37 47 "
Ürün Kodu : C10M
Özel İndirimli Ürün : 0%
Ürün Fiyatı : 0,00 TL+ KDV
500 TL Üzeri Tüm Alışverişleriniz de ” KARGO BEDAVA ” Müşteri Memnuniyeti
 
Durumu:

Çok Yakında Stoklarımızda ( Ön Sipariş )

Teklif Alınız 

Kabinli Kondenser Cooltime -CT10M-10m2 1×300

Kondenser Üniteleri Detaylar

Genel Bilgi :

Kondenser ünitelerinin kapasite aralığı 3,5 kW ile 93 kW arasında değişir. CoolTime kondenser üniteleri dört seriden oluşmaktadır. Farklı evaporasyon sıcaklıklarındaki çalışma şartlarına uygun dizayn edilip her çeşit uygulama alanı için uygundur.

Kasetleme :

CoolTime Kondenser ünitesinin kasetlemesi ; düzgün kalıcı dayanıklı dekoratif yapı sergiler. Bütün Komponetlerin yerleri hazır durumdadır ve etiket ile yerleri belirtilmiştir. CoolTime kondenser ünitelerinin kondenser ayak sacları alüminyumdandır. Kondenser ünitelerinin kasetleme malzemesi galvaniz çelik üzerine elektrostatik polyester toz boyalıdır. Korozyona karşi mükemmel koruma ve dayanıklılık sağlar. Montaj ve bakım kolaylığı sağlayan yapısı ile kolayca sökülüp takılmaktadır.

Batarya :

Cool Time Kondenser Üniteleri ; Yüksek performanslı kondenser yüzeyleri 25×22 mm çapraz geometrili ısı katsayısını arttıran finlerden 5/16 ” – 3/8 ” bakır borulardan üretilmektedir. Kondenserlerin giriş ve çıkış boruları bakır borudandır. Ayak sacları alüminyumdan üretilmiştir. Batarya devrelendirilmesi soğutucu akışkanına göre yüksek kapasite hedeflenerek dizayn edilmiştir.

Test :

Sızdırmazlık test basıncı 30 bar kuru hava ile yapılmaktadır. Ürün sevkiyatı Basınçlı Azot ile yapılacaktır.

Fanlar :

Kondenser ünitelerimiz standart gönderim de fansız olarak sevk edilmektedir. Fanlar opsiyonel olarak isteğiniz doğrultusunda takılarak da sevk edilebilir. Fan çapları modellere göre değişiklik göstermektedir. Teknik Özellikler Sekmesinden Fanlar ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Ekipmanlar :

Kondenser üniteleri kabin kondenser şeklinde üretilmektedir. Diğer ekipmanlar opsiyonel olarak üretim esnasında ihtiyacınıza göre takılarak sevk edilebilir. ( Ayrıntı için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz )

Sorularınız için 0850 532 37 47 müşteri destek hattımız her an desteğe hazırdır 

Bize aşağıda ki formu doldurarak da ulaşabilrsiniz


  Teslimat ve Kargo Süreçleri :

  Soğutma Marketim Sitemizde ; 500 TL ve üzeri ürünlerde ” KARGO BEDAVA ” Kampanyamız Mevcuttur. Ülkemizde ki bir çok kargo firması ile yapmış olduğumuz özel anlaşmalarla 500 TL altı ürünlerde de kargo fiyatlarını en uygun fiyatlarla belirledik ve alışverişiniz esnasında sepet içerisinde ” Kargo Ücretini ” ödeyerek daha sonrasında HERHANGİ BİR KARGO ÜCRETİ ÖDEMİYORSUNUZ .
  Hali hazırda Türkiye’nin 81 Vilayetine ve bağlı ilçelerine gönderim sağlamaktayız.

  Yurt Dışı İhracat

  Avrupa ‘da yer alan tüm ülkelere ürün adedi fark etmeksizin kapıya teslim kargolama süreçlerimiz vardır. Her hafta 3 sefer olarak düzenlemiş olduğumuz gönderi periyotlarında en hesaplı şekilde gönderilerinizi adresinize kadar ulaştırmaktayız. Hiç bir formaliteyle uğraşmadan teslimatlarınız belirlediğiniz adrese teslim edilmektedir. Ücretlendirme ve süreç hakkında bilgi için +90 850 532 37 47 hattımızdan bize ulaşabilirsiniz

  Teslimat Süreleri

  İlgili her ürünün altında ” Tahmini Teslimat Süresi ” belirtilmektedir. Kargo şirketlerinin şubelerinin olmadığı ( Mobil Bölge ) haricinde ilgili teslimat tarihine uygun teslimatlarımızı sağlamaktayız. Nadiren de olsa teslimat aksamaları olduğu durumlarda Müşteri Temsilciniz sizleri arayarak süreç hakkında bilgilendirme yapacaktır.

  İade Koşulları

  – Ürün iade süreçlerinde aranan en temel özellik ürünün satılabilirliğinin bozulup bozulmamasıdır. Dolayısı ile ürünün içeriğinin bozulmaması , orijinal kutu ve paket elemanlarıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. Ayrıca isminize düzenlenen fatura ve varsa diğer satış evraklarının da ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Özetle ürünü nasıl teslim aldıysanız aynı şekilde iade etmeniz gerekmektedir. Kurum ve firmalara satış yapılmış ise iadeler sadece “iade faturası” ile yapılabilir.

  Kusurlu Ürünün İade Edilmesi

  – Vermiş olduğunuz siparişler lojistik departmanımız tarafından kalite ve sağlamlık testleri yapıldıktan sonra kargoya teslim edilir. Eğer ki ürünün taşımadan kaynaklanan bir kusuru olduğunu düşünüyorsanız öncelikle ürünün ambalajına bakınız olmaması gereken bir ezilme yada hasar var ise ürünü kesinlikle teslim almamanız gerekmektedir. Ürünün hasarlı olduğunu düşünüyorsanız kabul etmeyerek iadesini başlatmış olursunuz.

  – Eğer ürünün hasarlı olduğunu teslim aldıktan sonra fark ederseniz ürününüzü yine iade edebilirsiniz. Bu durumda müşterinin herhangi bir hatası olmadığına hükmedilirse iadeniz yapılacaktır. Ancak müşteri hatası, söz konusu ise iadeniz kabul edilmeyebilir veya üretici firma ile görüşülerek onarımı yapılabilir veya onarım bedeli düşülerek iadesi gerçekleştirilebilir.

  İadesi Kabul Olmayan Ürünler

  – Orijinal kutusu, ambalaj ekipmanları bozulmuş, tekrar satılabilirliğini yitirmiş, ürünleri iadesi kabul edilmemektedir. Ürün üzerinde tüketiciye özel değişiklik yapılmış ise ürün iadesi kabul edilememektedir.

  Bire Bir Değişim Garantili Ürün İadesi

  – Bu kapsama uyan ürünler, Genel garanti koşullarını sağlayabilmiş ise, garanti süresi boyunca aynı ürün ile birebir değişmektedir.
  Daha ayrıntılı için aşağıdaki linke tıklayınız

  İade Koşulları