Castel


show blocks helper

Gösterilen sonuç sayısı: 19

Ürünler 1 - 19 from 19. Sayfa Başı Ürün Göster

Castel
Castel

1- Selenoid Valfleri

1/4" ile 42 mm arasında üretimi ve satışı yapılmaktadır. 1/4" den 3/4" ye kadar rakorlu bağlantı

, 42 mm'e kadar kaynaklı bağlantı seçenekleri bulunmaktadır. Elektriksel sinyal ile kapanıp açılan kontrol vanasıdır. Normalde açık modeli sinyak geldiğinde kapanır. 12V, 24V, 110V ve 220V bobin ile çalışan modelleri bulunmaktadır.

2- Termostatik Expansion Valfleri

İç ve dış denge seçenekleri, R22, R404a, R134a ve R407c gazları için uygulanabilir. Görevi evaporatörden geçecek akışkan miktarını ve superheat'i kontrol etmektir. Soğutma sisteminin temel öğelerinden biridir.

3- Filtre Drayer

Kaynaklı ve Rakorlu bağlantı seçenekleri, 1/4"den 7/8"e kadar uygulaması bulunmaktadır. Ayrıca kovan içinde kullanılmak üzere H48 ve H100 seçenekleri bulunmaktadır. Görevi sistem içinde istenmeyen parça ve pislikleri süzüp, akışkanın rahat dolaşmasını sağlamaktır.

4- Gözetleme Camları

Kaynaklı ve Rakorlu bağlantı seçenekleri, 1/4"den 1 5/8'e kadar uygulaması bulunmaktadır. Görevi üzerinden geçen akışkanın durumuna göre filtre drayerin değişimine karar vermemizi sağlar. Servis kolaylığı.

5- Check Valfler

Sistemin akış yönü dışında ters yöne akışını engellemek amacı ile kullanılır. 1/4"den 2 1/8'e kadar çeşitlerimiz bulunmaktadır.

6- Kartuş Kovanı

Tekli, çiftli, üçlü ve dörtlü drayer uygulamalarına uygun, 5/8"den 3 1/8" e kadar çeşitleri bulunmaktadır.

7- Küresel Vana

Gazın bir yönden diğer yöne geçişini durdurmak ve dolayısı ile geçiş durdurulan bölgeden servis yapabilmeyi sağlar. 1/4"den 4 1/8"e kadar çeşitleri bulunmaktadır.

8- Yağ Ayırıcı

1/2"den 2 1/8"e kadar seçenekleri bulunmaktadır. Görevi kompresörden akışkan ile basılıp sisteme karışabilecek yağı tutup, ¼" ve 3/8" boru ile tekrar kompresöre geri iade edip, kompresörün yağsız kalıp yanmasını engellemektir. 1/2"den 2 1/8"e kadar çeşitleri bulunmaktadır.

9- Yağ Seviye Regülatörü

Merkezi sistemlerde birden fazla kompresörlerin yağlarının dengelenmesinde kullanılır.

10- Yağ Deposu

Özellikle merkezi sistem soğutma sistemlerinde birden çok kompresörün yağlarının tek bir yerde toplanmasını ve tekrar kompresörlere yağ gönderme işlemine yarar. Sistemin kapasitesine göre 2,3 ve 4 galonluk çeşitleri bulunmaktadır.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz