Embraco


show blocks helper

90 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Ürünler 1 - 32 from 90. Sayfa Başı Ürün Göster

Embraco

Embraco, soğutma çözümlerinde uzmanlaşmış ve hermetik kompresör pazarında dünya lideri bir şirkettir. Embraco misyonu,daha iyi bir hayat kalitesi için,teknolojik mükemmellik ve sürdürülebilirliği kovalamak ve yenilikçi çözümler sağlamaktır.
Türkiye'nin Soğutma Marketi Soğutma Marketim on line mağazamızda EMBRACO ürünlerine , teknik özelliklerine kolaylıkla ulaşabilir , evinizin iş yerinizin rahatlığında " ÜCRETSİZ KARGO " ile güvenli alışveriş ortamında rahatlıkla satın alabilirsiniz.
Beo Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Egelis Mühendislik A.Ş. kuruluşu olan Soğutma Marketim Platformumuz da BEO ERP programımızla Soğutma Sistemleri Projelerinizde 40 yıllık geçmiş tecrübe ve konusunda Uzman Mühendislerimiz size yardım için her an hazırdır.
Embraco Tarihçesi ;
1974 yılında Brezilya'nın güneyinde bulunan Joinville şehrinde Brezilya'daki soğutma endüstrisinin kompresör ihtiyacını tedarik etmek için üretime başladı.Kuruluşunda 10 yıl sonra,5 kıtaya birden kompresör satmaya başladı ve 90'lı yılların başında başlayan ekonomik küreselleşmeyi göz önüne alarak, Brezilya dışında da fabrikalar açmaya başladı dünya çapında üretim ve dünya liderliğini sağlamlaştırmak amacı ile.

Kompresör ürün yelpazesine ek olarak kondenser üniteleri,elektrik parçaları,dökme demir ve hazır soğutma sistemleri üretiyor -İtalya,Brezilya, Çin ve Slovakya'da- ev ve ticari tip soğutma sistemleri için.

Rakamlarla EMBRACO

  • Embraco'nun sadece Brezilya'daki üretim tesisi yılda 300 milyondan fazla kompresör üretiyor.
  • 39 yıldır faaliyet gösteren Embraco,80'nin üzerinde ülke pazarında müşterilere sunuluyor.
  • Embraco'nun ,Bugün 6 ülke'de (Brezilya,Çin,Slovakya,İtalya,Amerika ve Meksika) yaklaşık 9600 personeli mevcut.
  • 1030 adet tescillenmiş ve patenti alınmış ürünü mevcut.
  • Dünya'nın önde gelen soğutma sistemleri, ev tipi ve ticari tip soğutucu üreticilerine çözümler sağlayabilmek için Embraco yaklaşık 450 mühendis ve teknisyenden oluşan proje takımları kuruyor.
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz