Value


show blocks helper

Gösterilen sonuç sayısı: 13

Ürünler 1 - 13 from 13. Sayfa Başı Ürün Göster

Value, Zhejiang Value Mechanical ve Electrical Products Co.Ltd. şirketlerinin vakum ve soğutma ekipmanları araştırma ve geliştirmesinde uzmanlaşmış olan ortak girişim şirketidir. Value 1996 yılında kuruldu, şu anda 250.000 ünite rotary-vane vakum pompası üretimi ile Çin Vakum Derneği, Ulusal Standardizasyon Teknik Komiteler ve Çin soğutma ve klima derneği üyesidir.

Value firmasının 40 junior / üst düzey mühendis olmak üzere yaklaşık 260 çalışanı vardır. Value firmasının elektrik motorları dizaynı, vakum teknolojisi ve endüstriyel dizayn gibi bir çok özel alanda yüksek uzmanlık seviyesi bulunmaktadır. Müşterilerinin özelleştirilmiş dizaynlarını çok kısa zaman içerisinde sağlayabilmesine olanak sağlayan yeteneğe sahiptir.

An itibari ile Value ürünleri 60’tan fazla ülke ve bölgede satılmaktadır, ve bunların 38'inde, ürünler Value markası altında, kendi markası ile satılıyor; ayrıca, Value Dünyanın en iyi 500 işletmesinin 8’i ile ortak işbirliği içindedir.

Operasyonun başlamasından bu yana, Value güvenilir ve üstün kaliteli vakum pompaları üreticisi olmanın gururunu yaşamaktadır. Value, Çin'de patentli 47 ürünü ile müşterilerinin yanı sıra çalışanları için de değer oluşturmaktadır. Şirket ayrıca TÜV ISO9001:2008 uluslararası kalite yönetim sistemi belgelendirilmiştir.

Buna ek olarak, ürünleri CCC (Çin), CE (Avrupa), (Amerikan) UL ve CSA (Kanada) sertifikasına sahiptir. Ayrıca Value, üretim sürecine Japon OKUMA dik işleme merkezi, Alman WENZEL 3D ölçüm makinaları yatırımını tamamlamıştır. Sabit sıcaklık ve nem montaj atölyesinde ürün araştırma-geliştirmeleri ve testleri yapılmaktadır. ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) veri ve bilgi yönetimi ve yalın üretim yönetimi sistemleri artık tamamen faaliyete geçirmiştir.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz