Ticari Kondenserler Kategorisi

Ticari Kondenserler

Kompresörden kızgın buhar olarak basılan soğutucu akışkanın kızgınlığının alındığı, yoğuştuğu ve soğuduğu ısı değiştiriciler dir Bu kısımda evaporatörlerde alınan ısı ile kompresör yoluyla sisteme verilen enerji toplamı dışarı atılır. Soğutmada su veya havadan yararlanılır. Eğer kondenser de soğutma su ile yapılıyorsa soğutma suyunun sıcaklığı ve debisinden yararlanılarak refrigerant tan uzaklaştırılan ısı aşağıdaki formülle hesaplanmaktadır:
Q=m x Cp x ΔT
Q= refrigerantın kondensere bıraktığı ısı kJ/s
m= kondensere giren suyun debisi
Cp= suyun özgül ısısı, kJ/kg, C
ΔT=suyu giriş-çıkış sıcaklık farkı, C

Ticari Seri Kondenser Fiyatları

Soğutma Marketim Türkiye 'nin Soğutma Marketi amacımız her zaman en uygun fiyatlarla , en hızlı , kapasite ve projeye en uygun ürünleri % 0 hata ile satışa sunmaktır. Bu sebeple  Global ortamda marka olmuş bir çok üreticiyle yapmış olduğumuz anlaşmalarımız la Know How , imalat sürecini üretimin her aşamasında geliştirmiş olduğumuz BEO ERP programlarımızla barkod kontrollü olarak takip etmekteyiz. CE Standartlarına uygun doğaya saygılı ürünlerimizi en uygun fiyatlarla, geniş ürün yelpazesi, stoktan teslimat ile  piyasa arzına sunmaktayız.

Kondenser Üreticileri

BEO  Heat Exchanger / BEO Soğutma Sistemleri : BEO soğutma, kondenser, oda soğutucuları, eşanjör, evaporatör, soğuk oda soğutucuları, kondenser üniteleri imalatını gerçekleştirmektedir. www.sogutmamarketim.com Soğutma Marketim ” en hesaplısı” BEO Soğutma  Türkiye Distribütörüdür . 

Gösterilen sonuç sayısı: 13

Ticari Kondenserler , soğutma sistemleri kondenserleri, en uygun fiyatlarla Soğutma Malzemeleri Kategorisinde sogutmamarketim.com ‘ da