LETT AXIAL FAN WITH EXTERNAL ROTOR MOTOR
1.     YDW serisi aksiyal fanlar harici rotor motorlu motorlardır. Bu motorlar kompakt yapı karakteristiğine sahiptirler, pratik kurulum, yüksek verilim vb.

2.     YDW serisi harici rotorlu motorlar tek fazlı asenkron ve üç fazlı asenkron motorlar olarak iki türdür. Ticari dondurucular ve soğuk hava depoları, buz makinesi, hava soğutmalı makine, su soğutmalı çiller, kondenser üniteleri, merkezi ısıtma ve soğutma uygulamaları vb. için uygundurlar.

3.     YDW serileri düşük kalkış akımlarıyla beraber %100 hız kontrollü motorlardır. Motorun izolasyon türü B veya F’dir  ve koruma türü IP54 ’tür. Tüm motorlar sargılarında termik korumaya sahiptir.

4.     Voltaj : Tek fazlı motorun voltajı 120V/60Hz, 220V/50Hz ’dir. Üç fazlı motorun voltajı 380V/50Hz‘dir. Ayrıca müşterilerin isteklerine göre kurulum kutularıyla beraber diğer fan motorları da üretilebilir.

5.     YDW fanlarının hızları frekans konvertörü veya voltaj invertörü ile kontrol edilebilir, 3 fazlı fanlar Y bağlanarak hızları iki katına çıkarılabilir veya farklı bağlantılar sayesinde çeşitli hızlarda çalışabilir.

6.     Aksiyal fanlar 200mm ile 900mm arası fan kanatlarıyla kullanılabilir olup fan koruma ızgaralı ve koruma ızgarasız olarak mevcutturlar. Silindir (iç yüzük), duvara halkalı plaka, yuvarlak çerçeve vb. gibi farklı kurulum yolları sunulabilir.

7.     Fan motorları müşterinin tercihine göre kapasitör kutusu veya elektrik kablolu olarak verilebilir. 800mm ve 900mm çapındaki fanların elektrik kablosunun standart uzunluğu 1.5m’dir.

8.     Motorun kullanım ömrü 30.000 saatten fazladır.

9.     Kullanılabilir ortam sıcaklığı -30 ºC ile 60 ºC arasındadır.

10.  Motoru çalıştırmadan önce topraklama kablosunu harici topraklama cihazına bağladığınızdan emin olunuz.

11.  Harici rotorlu motorların çoğu Amerika’da UL onayından, Avrupa’da RHOS, CE onayından ve Çin’de CCC güvenlik sertifikası onayından geçmiştir.

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Lett, Aksiyal Soğutma Fanları, en uygun fiyatlarla, stoktan teslimat sogutmamarketim.com’da