Akım Korumalı Prizler Uzatma Kablosu

Elektronik cihazlara elektrik sağlamak için kullanılan uzatma kabloları önemli ofis malzemelerinden biridir. Prizden uzak yerlere kurulan elektronik aletleri çalıştırmak için oldukça gerekli olan bu kablolar, aynı zamanda birden çok elektronik aletin şarj ve elektrik ihtiyacını ya da kalabalık ortamlarda telefon, tablet, bilgisayar gibi araçların şarj ihtiyacını karşılamak için kullanılabilmektedir.

Uzatma Kabloları ve Teknik Kablolar kategorimizde Powermaster ,Pelsan, Inca, Greentech, Tesa, Mirax, AL, Hama, S-Link gibi markaların farklı ürünleri beğeninize sunulmaktadır. Uzatmalı prizlere 3 soketli, 5 soketli, 6 soketli alternatifleriyle ulaşabilir, anahtarlı ya da anahtarsız seçenekleri tercih edebilirsiniz. Ofis ortamında farklı elektronik cihazları kolayca kullanmanıza imkan veren bu ürünler dışında fotokopi makinesi ve faks cihazı gibi aletlerde kullanılan 10 metrelik tek girişli ürünlere de uzatma kabloları ve teknik kablolar kategorimizden ulaşabilirsiniz. 3'lü ve 4'lü priz fişler sayesinde daha yakın mesafede bulunan birden çok elektrikli aletin elektrik ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Uzatma kabloları ve teknik kablolar kategorisi farklı girişlere sahip ürünleriyle de ihtiyacınızı karşılamaya hazırdır. Giriş kısımlarına göre kullanım alanları değişen teknik kablolar arasında 10 metre uzunluğunda VGA kablo ve HDMI kablo gibi ürünleri inceleyebilirsiniz. Kırılma, bükülme ve dış etkenlere karşı koruma sağlayan backshell koruma kabuğuna sahip VGA kablo çeşitlerini tercih ederek güvenle kullanabilirsiniz. Teknik kablolar arasında akıllı telefon, tablet, PC ve kamera ile uyumlu ses transfer kablolarına da ulaşabilirsiniz. Yazıcı kablosu gibi ürünleri de bulabileceğiniz uzatma kabloları ve teknik kablolar kategorisinden kablo girişlerini HDMI'dan VGA'ya ( HDMI to VGA converter ) çeviren ürünleri ve USB çoklayıcıları temin edebilirsiniz. Farklı renklerde setler halinde satılan kablo organizatörleri ile dağınık kabloları toparlayabilirsiniz.

Uzatma kabloları ve teknik kablolar arasından dilediğinizi tercih edebilir ve bu ürünlere sogutmamarketim'in  1 iş gününde teslimat, ücretsiz kargo, uygun fiyat ve ödeme koşulları ve kolay iade fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 1

Akım Koruyucu Prizler, en uygun fiyatlarla sogutmamarketim.com’da anında stoktan teslimat