buzhane-takim-sogutma-gruplari
beo-eko-sogutma-grubu
acik-split-gruplar

Soğutma Grupları

Beo Endüstriyel Soğutma , 40 yılı aşkın bilgi ve tecrübe birikimiyle tamamıyla kendi tesislerimizde üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz Soğutma Grupları , Dünya'nın tanınmış markaları Tecumseh, Embraco, Copeland, Kulthorn, Danfoss Kompresörlü , Sıemens, Eaton, Schneider, ABB Şalt Malzemeleri ile CE belgeli ürünlerimiz .

Soğutma Grupları Kullanım Alanları ,

 • Endüstriyel Soğutma Tesisleri , Soğuk Hava Depoları, Buzhaneler, Market Soğutucuları, Laboratuvar Sistemleri, Endüstriyel Tesisler gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Ticari Kondenserler

 • Kompresörden kızgın buhar olarak basılan soğutucu akışkanın kızgınlığının alındığı,
  yoğuştuğu ve soğuduğu ısı değiştiriciler dir Bu kısımda evaporatörler de alınan ısı ile kompresör yoluyla sisteme verilen enerji toplamı dışarı atılır. Soğutmada su veya havadan yararlanılır. Eğer kondenserde soğutma su ile yapılıyorsa soğutma suyunun sıcaklığı ve
  debisinden yararlanılarak refrigeranttan uzaklaştırılan ısı aşağıdaki formülle hesaplanmaktadır:
  Q=m x Cp x ΔT
  Q= refrigerantın kondensere bıraktığı ısı kJ/s
  m= kondensere giren suyun debisi
  Cp= suyun özgül ısısı, kJ/kg, C
  ΔT=suyu giriş-çıkış sıcaklık farkı, C

  Ticari Seri Kondenser Fiyatları

  Soğutma Marketim Türkiye 'nin Soğutma Marketi amacımız her zaman en uygun fiyatlarla , en hızlı , kapasite ve projeye en uygun ürünleri % 0 hata ile satışa sunmaktır. Bu sebeple  Global ortamda marka olmuş bir çok üreticiyle yapmış olduğumuz anlaşmalarımız la Know How , imalat sürecini üretimin her aşamasında geliştirmiş olduğumuz ERP programlarımızla barkod kontrollü olarak takip etmekteyiz. CE Standartlarına uygun doğaya saygılı ürünlerimizi en uygun fiyatlarla piyasa arzına sunmaktayız.

  Kondenser Üreticileri

  BEO Eko Heat Exchanger / BEO Soğutma Sistemleri : BEO soğutma, kondenser, oda soğutucuları, eşanjör, evaporatör, soğuk oda soğutucuları, kondenser üniteleri imalatını gerçekleştirmektedir. www.sogutmamarketim.com Soğutma Marketim ” en hesaplısı” BEO Soğutma  Türkiye Distribütörüdür . 

Kabinli Kondenserler :

Kapalı Kabinli Kondenser Özellikleri : 

Elektrostatik Boyalı Kapalı Kabin Kondenserlerimiz , Soğutma Sistemleri , iklimlendirme sistemleri , Chiller Su Soğutma Sistemlerinde kullanılmaktadır. Know – How BEO Industrial tarafından geliştirilen kapalı kabin kondenserlerimiz  proje uygulamalarının talepleri doğrultusunda geniş ürün aralığında ( Split , Kombine ) şeklinde üretilmektedir.

Ürün seçimi BEO Group tarafından geliştirilen BEO- ERP programıyla hesaplanmaktadır. İmalatın her aşaması barkod kontrolü ile %0 hata mantığına uygun ilerlemektedir.

Standart serilerimiz BEO , Thermoway , Buzçelik , Karyer markaları ile online satış mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Projenize uygun Kombine Kondenser Ürünlerimiz İçin Lütfen bizimle irtibata geçiniz

Soğutma Grupları Fiyatı

BEO Industrial Cooling , markasıyla üretimi gerçekleştirilen ürünlerimiz , geniş ürün yelpazesiyle , projenize , sisteminize en uygun çözümler sunmaktadır. İmalattan direk aracısız en uygun fiyatlarla çözümler sunmaktayız.

Cihaz seçimi ve proje destek için her an desteğe hazır ” profesyonel ekibimiz” size bir telefon kadar yakın. Bize her an 0850 532 37 47 nolu hattımızdan ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu  bize yazın hemen size yardımcı olalım 

” Biz sadece ürün satmıyoruz ÇÖZÜM SUNUYORUZ ” 

114 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Soğutma Grupları, Soğuk Hava Depoları Soğutma Sistemleri teknik özellikleri , en uygun fiyatlarla sogutmamarketim.com ‘da Ücretsiz Kargo