Kangal Bakır Borular

% 25 Özel İndirim

Bakır Borular ; endüstriyel soğutma, klima- VRF sistemleri Bakır Borular en uygun fiyatlarla stoktan teslim avantajıyla


Kangal Bakır Borular

Kangal bakır boru, yüksek kaliteli bir boru malzemesidir ve çeşitli uygulamalarda kullanılır. Genellikle su, gaz veya diğer akışkanları taşımak için kullanılan borulardır. Ayrıca, ısıtma, havalandırma ve klima sistemlerinde de sıkça kullanılırlar.

Kangal bakır boruların bazı avantajları şunlardır:

1. Dayanıklılık: Bakır, yüksek mukavemete sahip bir metaldir ve uzun ömürlüdür. Kangal bakır borular kolayca korozyona karşı dayanabilir ve çatlama veya aşınma olasılığı düşüktür.

2. Termal İletkenlik: Bakır, çok iyi bir termal iletkenliğe sahiptir. Bu nedenle kangal bakır borular hızlı bir şekilde ısınabilir veya soğutulabilir ve enerji verimliliği sağlar.

3. Esneklik: Kangal bakır borular bükülebilir ve şekillendirilebilir özelliktedir. Bu da tesisat sisteminin daha kolay kurulumunu sağlar.

4. Hijyenik: Bakır antibakteriyel özelliklere sahiptir ve mikroorganizmaların büyümesini engelleyebilir. Bu nedenle kangal bakır borular temiz su taşıyan sistemlerde tercih edilen bir seçenektir.

5. Kolaylıkla dövme işlemine tabi tutulabilme : Kangalsız tekniği ile dövülerek istenilen şekil verilebilmektedir

Kangal bakır borular farklı boyutlarda mevcuttur ve uygulanacak olan sistemin ihtiyaçlarına bağlı olarak seçilmelidirler.

Kangal Bakır Boru Fiyatları

Kangal Bakır Boru Fiyatları; Piyasada bir çok üründe olduğu gibi bakır boru ürünlerinde de kalite bazlı fiyat değişiklikleri bulunmaktadır. 

Fiyata göre belirleme yapmak bu doğrultuda doğru bir seçim olmamaktadır. 

Soğutma Marketim ; Kaliteden ödün vermeksizin en iyi fiyatları sizlere sunmak için yapmış olduğumuz direk ithalatçı satın alma şekliyle çalışarak fiyatlarımızı en uygun şekilde sunmaktadır. 

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.