Klimalar Kategorisi

Klima

Isıtma & soğutma ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan klima yazın sıcak havalarda serinlemeye kışın ise soğuk havalarda ısınmaya yarayan önemli bir elektronik cihazdır. Bu yazımızda sizler için klima ile ilgili bilmediklerinizi, klima markalarıklima fiyatları ve klima alırken dikkat etmeniz gerekenlerden bahsedeceğiz.Soğutma Marketim Türkiye'nin Soğutma Marketi , Rota Klima , Demirdöküm , Fujiplus, Midea, Klimaları Kampanyalı Fiyatlarla sitemizden ” bir tık” la inceleyebilir , en uygun fiyatlarla 12 aya varan taksitlerle anında stoktan teslimat ÜCRETSİZ KARGO ve ÜCRETSİZ MONTAJ ile satın alabilrsiniz

Klima Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Özellikle yaz aylarında kullanıcılar tarafından hayli rağbet gören klima, pek çok marka tarafından piyasaya sunulmaktadır. Peki piyasada bu kadar çok marka, model ve özellikle klima modelleri varken doğru klimayı nasıl seçeceğiz? Bu konuda size rehber olabilecek birkaç püf noktadan bahsedeceğiz. Eğer klima almaya karar verdiyseniz öncelikle mekanınızın ihtiyacına göre bir klima bir klima tespitinde bulunmanız gerekir. Çünkü eğer klimanızın kapasitesi makanın ihtiyacından daha büyük olursa ortam hem çok çabuk soğuyacaktır hem de kompresör sık aralıklarla açılıp kapanacaktır. Bu yüzden büyük mekanlarda salon tipi klima küçük mekanlarda ise split tipi klima tercih etmenizi öneririz. Ayrıca elektronik cihazların tümünde önemli bir husus da ürünün enerji sınıfıdır. Enerji tüketimini düşürmek için A sınıfı bir klima seçiminde bulunmak doğru olacaktır. Ayrıca klimanızı yazın serinlemek kışın da ısınmak için kullanmayı planlıyor iseniz ısıtma konusunda iyi klimalar olarak İnverter klimaları söyleyebiliriz. İnverter klimalar ayrıca enerji harcaması bakımından da standart klimalar ile kıyaslandığında %44 oranında daha avantajlıdır. Klima satın alırken belli başlı göz önünde bulundurmanız gereken öneriler bunlar. Aklınıza takılan sorularınız olursa her an desteğe hazırız bizi aramınız ya da yazmanız yeterlidir.

Klima Markaları

Kategorimiz pek çok üründe olduğu gibi klimalar konusunda da geniş bir ürün yelpazesine sahip bulunuyor. Kategorimizde Rota Climate, Demirdöküm, Fujiplus , Midea gibi pek çok markaya ait klima seçenekleri yer alıyor. Bu klimalar arasında İnverter teknolojisine sahip klimalar, A enerji sınıfı klimalar, dijital özellikli klimalar, Full HD filtre özellikli klimalar, sessiz mod da çalışan klimalar ve daha pek çok özelliğe sahip ürünler yer alıyor. Bu kadar fazla özelliğe sahip klimalar arasından doğru bir tercih yapmak için beklentilerinizi doğru belirlemeniz gerekmektedir. Ayrıca bazı klimalarda R32 gaz bulunmaktadır. Bu, o klimanın çevreci gaz tükettiğini ve çevre dostu bir ürün olduğu anlamına gelmektedir. Böylece ısınma ve serinleme gereksinimlerinizi giderirken çevreye zarar vermemiş olursunuz.

Klima Fiyatları

Kategorimizde geniş bir ürün yelpazesi olduğundan yukarıda da bahsetmiştik. Bu yüzden fiyat konusunda da sitemiz sizlere geniş bir skala sunmaktadır. Her bütçeye uygun ürünler sayesinde siz de kendinize uygun bir klimayı sitemiz üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz. Klima fiyatları hakkında bilgi verecek olursak fiyatların özellik, marka, enerji sınıfı gibi kıstaslarla farklılık gösterdiğini söyleyebiliriz. Yani genel olarak enerji sınıfı A ve üstü olan klimaların fiyatları enerji sınıfı A altında olan bir klimadan daha yüksektir. Yine aynı şekilde İnverter teknolojisine sahip bir klima standart klimalardan daha yüksek fiyata sahiptir. Bunlar arasından detaylı bir inceleme yaparak bütçenize uygun en doğru ürünü sitemizden bulabilirsiniz. Ayrıca eğer diğer ısıtma ve soğutma ürünlerine göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Dünyanın Lider Klima Modelleri sogutmamarketim.com’da. Tüm Klima modellerini ve fiyatlarını incelemek için hemen tıklayın!