BEO Midi Chiller

Türkiye ' de bir ilk olarak hali hazırda standart seri olarak 17 farklı model olarak üretilmektedir geniş ürün yelpazemizle projelerde ve kullanım alanlarında en doğru ürünü kullanıma sunmayı hedefledik kendi yazılımımız olan BEO ERP programımızla üretimin her aşamasında barkod kontrollü , CE standartlarına uygun ekipman ve cihazlarla seri bant usulü yapmış olduğumuz üretimlerdir. Değişen iklim şartları göz önüne alınarak Kondenser ve Evaporatör seçimlerimizi maksimum verim elde edebilmek adına sürekli geliştirmekteyiz. Kabinlerimiz elektrostatik boyalı çizilmeye ve darbelere dayanıklı olarak mukavemet arttırıcı dizaynda imal edilmektedir. Uluslararası EN standart ve Normlarına uygun basınç testlerinden geçirilerek kullanıma arz edilmektedir.

endüstri 4.0 teknolojileriEndüstri 4.0

ile gelişen teknoloji ve beraberinde gelen akıllı uygulamaların yanı sıra A+++ enerji verimliliği, yüksek kapasite kullanımı , en az bakım gerektiren, smart technologies yazılımlı, orijinal yedek parça ve yerinde servis imkanlarıyla son kullanıcıya her anlamda destek veren ürünler üretiyoruz
Su soğutma ihtiyacı olan tüm sektörlerde binlerce cihazımız sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.

Midi Chiller Kullanım Alanları

Askılı ve sabit punta kaynak makinalarının çene ve trafo soğutulmasında
Dikiş Kaynak makinelerinin çene ve trafo soğutulmasında
Hidrolik preslerin yağlarının soğutulmasında
Tel erozyon makinalarının soğutulmasında
Ekmek imalatında kullanım suyunun soğutulmasında
Asit ile kaplama tesislerinde asit sıcaklığını istenilen sıcaklıkta tutulmasında
Laboratuvar ve test cihazlarında

Midi Chiller Genel Özellikler

Su Tankı PVC ABS
Dijital göstergeli termostat
CFC Free Soğutucu Akışkanlar
Ultra Sessiz Kompresör
CE standartlarında ekipmanlar
Elektrostatik Boyalı paslanmaya ve çizilmeye dayanıklı kabin
Portatif özelliği sayesinde kolay taşınabilirlik
Ergonomik dizaynı ile yerden tasarruf sağlar
Su akış uyarı sistemi
Su akış kontrol sistemi

Midi Chiller Fiyatı ?

İmalatını % 100 yerli sermaye ile gerçekleştirmiş olduğumuz ürünlerimizi en uygun fiyatlarla , stoktan , ücretsiz kargo ile ; kampanyalı ürünlerimizi www.sogutmamarketim.com 'dan online teklif alabilirsiniz. Opsiyonel eklemelerle ihtiyacınıza yönelik çözümlerimiz ile ” DOĞRU ÜRÜN MAKSİMUM VERİM ” 

BEO Midi Chiller Avantajları

Endüstriyel Makinelerin ; Soğutma İhtiyacı  kapasite tayinlerinin yapılması üretimin her aşamasında BEO – ERP programımızla barkod kontrollü yapılmaktadır. Cihazların performans verimi arttırılması 7/24 esasına göre sorunsuz çalışabilmesi adına BEO Chiller sürekli AR-GE ve ÜR-GE geliştirmeleriyle kalite çıtasını her zaman yüksekte tutmaktadır.

  • Opsiyonel seçenekler , otomasyon kontrolü , ara kapasite özel üretimleri, haberleşme protokolleriyle ENDÜSTRİ 4.0 uygulamalarımız vardır.
  • Cihaz ebatlarının fazla bir yer kaplamaması ve komple çalışır bir makine olması sebebiyle soğutacağı cihaza yakın bir yere veya yanına konulabilir.

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Chiller – Su Soğutma Grupları , Midi Serisi profesyonel seri chiller geniş ürün yelpazesi sogutmamarketim.com ‘da 

× whatsapp 09:00 - 21:00