Güvenli Alışveriş

kisisel-veri-guvenligi
odeme-koruma-sistemi
tuketicinin-yaninda

 

Soğutma Marketim  İnternet Mağazasındaki Bilgi Güvenliği Teknolojileri

Soğutma Marketim  İnternet mağazasında güvenli alışverişi sağlayan teknolojiler kullanılmaktadır.

  • Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

Soğutma Marketim  İnternet mağazasında, üyelik taahhütnamemiz de belirtildiği gibi kişisel bilgileriniz gizlidir ve 3. şahıslarla paylaşılmaz. Üye olurken ilettiğiniz bilgilerin tamamı güvenlik duvarı koruması altında saklanmaktadır. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.

  • 2048 bit Genişletilmiş Şifreleme Teknolojisi

Siparişinizi tamamlarken girdiğiniz kredi kartı bilgileri 2048 bitlik EV (Extended Validation) adı verilen genişletilmiş doğrulamaya sahip SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir. Bu teknoloji sadece yüksek güvenlik testlerinden geçebilen firmaların kullanımına açılır. Soğutma Marketim  İnternet mağazasının ödeme sayfasında tarayıcınızın adres çubuğunda https://www.sogutmamarketim.com ismiyle yeşil renkte bir kutu içerisinde görünür.

  • 3D Güvenlik Sistemi

İnternet mağazamızdaki diğer bir güvenlik seçeneği ise 3D Secure olarak adlandırılan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Kredi kartı ödeme altyapılarını sağlayan Visa ve Mastercard şirketleri tarafından kabul görmüş 3D Güvenlik sistemini seçtiğiniz takdirde, kredi kartını veren bankanın güvenli doğrulama ekranına yönlendirileceksiniz. Açılan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak doğrulama şifresini girmeniz gereklidir.

Ödeme Seçenekleri

Soğutma Marketim  İnternet mağazasında sunulan alternatif ödeme seçeneklerinden birini tercih edip ödemenizi güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Havale veya EFT ile ödeme

Havale veya EFT ile ödemeyi tercih ederseniz ödeme ekranındaki Siparişi Tamamla butonuna tıkladığınızda gelen sayfada çıkan sipariş numarasını havale/EFT işlemlerindeki açıklama kısmına yazmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz tutar kontrol edilerek siparişiniz onaylanır.

  • Havale Hesap Bilgileri

EGELİS MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK
İNŞAAT TAAHÜT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Garanti Bankası

Şube Kodu: 1266-6298032- FSM BULVARI / BURSA ( TL Hesabı )

IBAN : TR27 0006 2001 2660 0006 2980 32

Kredi Kartı ile ödeme

PAY TR 3d secure alt yapısı ile Siparişinizi dilediğiniz kredi kartıyla tek çekim olarak veya anlaşmalı kredi kartları ile taksitle ödeyebilirsiniz.

  • Telefonda Destek Hattımız

0 850 532 37 47 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcimizle birlikte ürünlerimiz hakkında veya diğer sorularınız hakkında canlı destek alabilirsiniz.

* Soğutma Marketim | ” en hesaplısı” – Egelis Mühendislik A.Ş. kuruluşudur.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz