Soğuk Oda Derin Dondurucu Split Soğutma Grupları , teknik özellikleri,en uygun fiyatlar, yaygın servis ağı, stoktan teslimat, ücretsiz kargo Buzhane Takım Split Gruplar Kategorisi sogutmamarketim.com ‘da

Ürünler 1 - 20 from 20. Sayfa Başı Ürün Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 20

Donmuş Muhafaza Soğutma Sistemleri 

Donuk Soğuk Oda Negatif Alçak Basınç Soğutma Sistemlerini hakkında bilgi vermeden önce " soğutma "  hakkında bazı kriterlere değinmek isteriz. Ürünleri korumayı düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen çözümlerden biri soğuk hava deposu veya soğuk odadır. Soğutmasız bir dünya hayal edebiliyor musunuz? Aslında, içinde yaşamak çok zor olurdu ve sizi çevreleyen şeylerin çoğu, işiniz de dahil olmak üzere pratikte var olmayacaktı. Bu doğrultudan hareketle insanlık her çağda ürünlerini tüketimden arta kalan kısımlarını ilk günkü tazeliğinde saklama ihtiyacını aradılar. Bir çok yöntemle bu amaçlarına ulaşmaya çalıştılar. İnsan nüfusunun hızla artması aynı doğrultuda tüketiminde hızla artmasını beraberinde getirdi. Gıda ve ilaç gibi hayati vazgeçilmezlerin uzun süreli muhafaza edilmesi çok önemli oldu halende olmaya devam etmekte. 

soğuk oda nedir? 

Bir Soğuk Hava Deposu  veya soğuk oda, belirli bir sıcaklığın yapay olarak üretildiği bir depodur. Genellikle ürünleri dış sıcaklığın altında bir ortamda depolamak için tasarlanmıştır. Saklanılması ve / veya uzun süreli muhafaza edilmesi gereken ürünlerin şartlarına uygun depolanması çok önemli bir faktördür.  Derin dondurucu nedir ?  Derin soğutma , derin dondurma genellikle ürünlerin tazeliğini üretildiği günkü gibi saklanılması amacıyla kullanılan bir bilimdir. Et ürünleri, meyve, sebze gibi ürünler bakteriyel kaynaklı olarak belirli periyotlarda tazeliklerini yitirmektedirler. Bakteri üretimini azaltmak ya da durdurmak için ürün ısısını düşürmek gerekmektedir. Donmuş Muhafaza Soğutma Grupları Kapasite Hesaplamaları  Soğuk Hava Depoları kapasite hesaplamaları yapılırken bir çok faktör göz önüne alınmalıdır. Muhafaza edilecek ürün türü, depo kullanım sıklığı, muhafaza süresi, odanın konumu, izolasyon , cihaz montaj mesafesi gibi kriterleri sıralayabiliriz. Kapasite hesaplamalarını %0 hata ile gerçekleştirebilmek için Şirketimizin yazılımı olan BEO ERP 4.0 programını kullanmaktayız. Sistem seçimleri için Teknik Destek Hattımız dan her an bilgi alabilirisiniz. Split Soğutma Grupları İmalat Süreci  Global markaların dünya çapında kendisini kanıtlamış olduğu ürünlerini sistemlerimizde kullanmaktayız. Sistemlerimizde EN ve CE standartlarına uygun olmayan hiç bir ekipman yer almamaktadır. Kondenser, Evaporatör seçimlerimiz bilgisayar destekli programımızla proje esasına uygun imal edilir. İmalat sürecinde her aşama barkod kontrollü olarak gerçekleştirilmektedir. Standart ürünlerin yanı sıra opsiyonel ilaveler yapılarak projenize en uygun cihazı imal edebilmekteyiz.