Biz…

BEO Group  ; temelleri 1971 yılında Soğutma Sistemleri teknik servis ile yola başladı . 2.kuşak temsilcilerine geçtiğinde Anonim Şirket çatısı altına girdi . Global markalarla yapmış olduğumuz anlaşmalarla hali hazırda 14.000 çeşit ürünü ihtiva eden satış gamına sahip olduk. İlkleri geçekleştirmeyi kendimize prensip edindik sektörümüzde ki teknolojik gelişimleri sürekli takip ederek Endüstriyel Soğutma Sistemleri imalatlarına başladık ( Soğutma Grupları , Chiller Su Soğutma Grupları , Yağ Soğutucular vb gibi )

Soğutma Marketim ; 2000 yıllara gelindiğinde değişen teknoloji , alışverişin dijitale taşınması sürecinde sektörümüzün öncülerinden olup 2008 yılında on-line pazara giriş yaptık. B2B , B2C alışveriş imkanını Türkiye de Tüm illerimizi kapsayacak şekilde alt yapımızı hazırladık. E ihracat kapsamında da hali hazırda Tüm Dünya ya on line platformdan ürünlerimizi sevk ederek Ülkemize katma değer sağlamaya devam ediyoruz. Konusunda Uzman Mühendis, Teknik ve İdari Kadromuzla da proje , ürün, satın alma süreçleri desteklerimizi vermekteyiz.

” En Hesaplısı ” sunmayı hedefledik .

Her zaman en iyisini , en ekonomik şekliyle , en hızlı bir şekilde sunmayı hedefledik.

Hedeflerimiz doğrultusunda Ülkemizde ve Global piyasalarda marka bilinirliği yüksek kaliteden ödün vermeyen Tedarikçi firmalarla iş birliğimiz sayesinde en iyisini sunmaya devam edeceğiz .

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan döviz girdili ürünler yüzünden ve dış ülkelerin baskılarıyla iç piyasada ki belirsizliğin önlenebilmesi amacıyla YERLİ MALI politikalarımız ile üretimini yapmış olduğumuz ürünlerimizin yanı sıra Tedarikçilerimizle de yapmış olduğumuz görüşmelerde kar marjımızı minimize ederek en hesaplısını sunmaya devam edeceğiz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

” Alışveriş te bitmeyen Ticaret ” uygulamamız ile ; Alış verişlerinizin her aşamasında konusunda uzman personelimizle Canlı Destek vermekteyiz. Mühendislik hesaplamalarıÜrün detay bilgileri , Teknik Destek , Satın Alma Süreçleri gibi her konuda yardım alabileceğiniz bir platform oluşturduk.

B4B destek linkimizi tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz Müşteri Gizliliği Kişisel Bilgilerin Korunması ; en hassas olduğumuz konuların başında gelmektedir. Bu bağlamda Sitemiz 256 bit SSL güvencesiyle korunmaktadır. Alışverişlerinizde sahteciliği önlemek bilgi hırsızlığı vb gibi durumların önlenmesi için 3d secure sistemi ile alışverişlerinizi siteden bağımsız direk banka ekranınız üzerinden yapmanıza olanak veren ve Pay TR firması ile anlaşma imzaladık (Paytr Ödeme Hizmetleri A.Ş., 6493 sayılı Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında BDDK lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir.)

Sitemiz ile ilgili her zaman “SİZİN FİKİRLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ ”   eklenmesini istediğiniz ürünler olsun diğer eleştirileriniz olsun Lütfen Bize İletiniz