Soğutma Marketim ” en hesaplısı “

Soğutma Marketim " en hesaplısı "

Soğutma Marketim

Türkiye’de 40 yılı aşkın süredir Soğutma Sektöründe faaliyet göstermekte olan BEO GROUP – Egelis A.Ş. iştraklerinden olan https://www.sogutmamarketim.com geniş ürün yelpazesi ile konularında uzman Mühendis, Teknik ve İdari Personelleriyle her an desteğe hazırdır.

” En Hesaplısı ” sunmayı hedefledik .

Her zaman en iyisini , en ekonomik şekliyle , en hızlı bir şekilde sunmayı hedefledik.

Hedeflerimiz doğrultusunda Ülkemizde ve Global piyasalarda marka bilinirliği yüksek kaliteden ödün vermeyen Tedarikçi firmalarla iş birliğimiz sayesinde en iyisini sunmaya devam edeceğiz .

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan döviz girdili ürünler yüzünden ve dış ülkelerin baskılarıyla iç piyasada ki belirsizliğin önlenebilmesi amacıyla YERLİ MALI politikalarımız ile üretimini yapmış olduğumuz ürünlerimizin yanı sıra Tedarikçilerimizle de yapmış olduğumuz görüşmelerde kar marjımızı minimize ederek en hesaplısını sunmaya devam edeceğiz.

ücretsiz kargo

Ücretsiz Kargo

Türkiye içinde faaliyet gösteren KARGO firmalarıyla yapmış olduğumuz anlaşmalar ile 300 TL üzeri ” TÜM KATEGORİLER ” de geçerli olmak üzere ÜCRETSİZ KARGO uygulamamız vardır. 300 TL altındaki günlük alımlarınızda ise en uygun fiyatlarla kargoya vereceğiniz en hesaplı ücreti belirleyip sitemizde direk kargo ücretini ödeyerek alım yapabilmektesiniz. Kampanyalarımız ile sizlere duyuracağımız bazı ürünlerde ise Limit gözetmeksizin ÜCRETSİZ KARGO lu ürün sevkiyatları yapmaktayız.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

” Alışveriş te bitmeyen Ticaret ” uygulamamız ile ; Alış verişlerinizin her aşamasında konusunda uzman personelimizle Canlı Destek vermekteyiz. Mühendislik hesaplamaları , Ürün detay bilgileri , Teknik Destek gibi her konuda yardım alabileceğiniz bir platform oluşturduk.

Müşteri Gizliliği Kişisel Bilgilerin Korunması ; en hassas olduğumuz konuların başında gelmektedir. Bu bağlamda Sitemiz 256 bit SSL güvencesiyle korunmaktadır. Alışverişlerinizde sahteciliği önlemek bilgi hırsızlığı vb gibi durumların önlenmesi için 3d secure sistemi ile alışverişlerinizi siteden bağımsız direk banka ekranınız üzerinden yapmanıza olanak veren ve Pay TR firması ile anlaşma imzaladık (Paytr Ödeme Hizmetleri A.Ş., 6493 sayılı Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında BDDK lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet vermektedir.)

Sitemiz ile ilgili her zaman “SİZİN FİKİRLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ ”   eklenmesini istediğiniz ürünler olsun diğer eleştirileriniz olsun Lütfen Bize İletiniz


×