Sonbahar Kampanyası!
,

Demirdöküm A 450 F45 kBTU/h 45000 BTU Salon Tipi Klima

Demirdöküm

Salon Tipi inverter 48000 Btu/h Split Klima

DEMİRDÖKÜM SERVİS GÜVENCESİYLE ÜCRETSİZ MONTAJ ve KARGO

– Yüksek tavanlı alanlar için

– Asma tavanı dar veya olmayan ticari alanlar için ideal çözüm

– Yüksek tavanlara sahip odalar dahi çok kolay bir şekilde ısıtılabilir veya soğutulabilir!

– Sabit bir sıcaklığı garanti eder

” Kampanyalı Ürün Fiyatı ” 

8.750,00 TL 11.500,00 TL " KDV Dahildir "

Demirdöküm A 450 F45 kBTU/h 45000 BTU Salon Tipi Klima 

 

 • Demirdöküm A 450 F Salon Tipi Klima

  Klima Üreticisi Hakkında

  1954 yılında İstanbul’da kurulan Demirdöküm, iklimlendirme ve su ısıtma sektörlerinde faaliyete başlamıştır. “Isı konforu” mottosuna sahip marka pek çok ürün, sistem ve teknoloji üretmiş ve Türkiye piyasasında pek çok ilki gerçekleştirmiştir. Türkiye’nin öncü firmalarından olan Demirdöküm 2007 yılında Vaillant Group’a dahil olarak yurt dışına açıldığından beri günümüzde 40’tan fazla ülkeye ürün sunmaktadır. Yaygın satış ve servis ağıyla da kullanıcıların yanında olan Demirdöküm arge faaliyetleri, kaliteli ürün ve hizmetleriyle ısı konforu sağlayarak hayatı kolaylaştırmaktadır. Türkiye’nin ilk döküm radyatörü, kazanı, sobası, şofbeni ve kombisi Demirdöküm tarafından üretilmiştir.

  Demirdöküm A 450 F Salon Tipi Klima Özellikleri

  Yaşam kalitesini arttırmak isteyenlere garantili çözüm.

  İç ünite ağırlığı 62, dış ünite ağırlığı 74 kg ağırlığında bulunan, salon tipi klima kategorisinde yer alan Demirdöküm A 450 F, yüksek ısıtma ve soğutma kapasitelerine sahiptir. Büyük evler, ofisler, mağazalar, banka veya restoranlar gibi geniş alanlara sahip yapılarda tercih edilen bu model, düşük sesle çalışması sebebiyle konforunuzu koruyor; uygun fiyatıyla cebinizi rahatlatıyor.

  Hava Durumu

  Hava ferah ve konforlu.

  Hem yaz hem de kış aylarında ortam sıcaklığını hızlı bir şekilde değiştirmeye ihtiyaç duyuyorsanız A 450 F’ın hızlı soğutma sağlayan Jet Cool veya cihazın çalıştırıldığı andan itibaren sıcak hava üflemesini sağlayan Hot Start fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.

  Cihazın sahip olduğu elektrikli ek rezistans özelliği özellikle havanın aşırı soğuk olduğu dönemlerde ısıtma performansını daha da arttırmak üzere tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde ortamdaki konfordan ödün vermeden maksimum verim alabilirsiniz.

  Cihaz ve Enerji Verimi

  Pratik, hızlı ve ekonomik.

  Demirdöküm A 450 F, hava sıcaklığı önceden belirlediğiniz ortam sıcaklığına ulaştığında daha düşük güçte çalışarak enerji tasarrufu elde etmenizi sağlar.

  Yüksek kapasiteli salon tipi bu model konforunuzu ve kullanım kolaylığını en üst düzeyde tutan programlanabilme özelliğine sahiptir. Cihazı dilediğiniz saatler arasında çalışmak üzere önceden ayarlayarak gün içinde klimayla ilgilenmek durumunda kalmazsınız.

  Herhangi bir elektrik kesintisi yaşanması halinde, cihaz elektrik kesilmeden önce hangi konumda çalışıyorsa o fonksiyonda çalışmaya kaldığı yerden devam eden Auto Restart özelliğine sahiptir.

  Sade tasarımıyla az yer kaplayan ve her türlü ortama uyum sağlayan bu model, ısıtma ve soğutma modlarında D sınıfı enerji verimine sahiptir.

  Demirdöküm A 450 F salon tipi klima, 36 ay Demirdöküm garantisiyle ve sogutmamarketim’in ücretsiz kargo fırsatıyla en uygun fiyata sahip olma fırsatını kaçırmayın!

  Üstün Özellikler

  Geniş Mahaller İçin İdeal Çözüm

  Yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesi ile çok daha geniş mekanlara ideal iklimlendirme çözümleri sunar.

  Elektrikli Ek Rezistans

  Aşırı soğuk iklim şartlarında ısıtma performansını artırmak için elektrikli ek rezistans devreye girer. Böyle daha konforlu bir iklimlendirme ortamı sağlanmış olur.

  Auto Restart

  Elektrik kesintilerinden sonra klima otomatik olarak kesintiden önceki konumunda çalışmaya başlar.

  Jet Cool (Hızlı Soğutma)

  Jet cool özelliği sayesinde, ortam çok kısa bir zaman içinde istenilen konfor şartlarına ulaşır.

  Program Saati

  Programlanabilir klimanın ayarlanan zamanda çalışmaya başlaması veya çalışmasının durdurulması ek bir kullanım kolaylığı getirir.

  Hot Start (Sıcak Kalkış Modu)

  Cihaz ısıtma moduna getirildiğinde, iç ünite evaporatörü istenilen sıcaklığa ulaşmadan ortama üfleme yapılmaz. Yeterli sıcaklığa ulaşılınca da sadece sıcak hava üflenmiş olur.

  Özellikler

  A 450 F45kBTU/H
  KAPASİTE
  Kapasite (Soğutma)kW12,05
  Kapasite (Soğutma)BTU/h41124
  Kapasite (Isıtma)kW12,31
  Kapasite (Isıtma)BTU/h42011
  VERİM
  Verim Sınıfı (Soğutma)D
  Verim Sınıfı (Isıtma)D
  COP (Verim Değeri – Isıtma)W/W2,81
  EER (Verim Değeri – Soğutma)W/W2,42
  BOYUTLAR (İÇ ÜNİTE)
  Yükseklik-mm1.870
  Genişlik -mm581
  Derinlik-mm395
  Ağırlık62
  BOYUTLAR (DIŞ ÜNİTE)
  Yükseklik-mm1050
  Genişlik -mm840
  Derinlik-mm410
  Ağırlık74
  ELEKTRİKSEL ÖZELLİKLER
  Çekilen Güç (Soğutma)W4,98
  Çekilen Güç (Isıtma)W4,38
  Çalışma Akımı (soğutma)Amper9
  Çalışma Akımı (ısıtma)Amper9
  Güç Kaynağı V,Hz,Ph50
  SES DÜZEYİ
  İç ÜnitedB(A)52
  Dış ÜnitedB(A)59
  TESİSAT BİLGİLERİ
  Maksimum bakır boru mesafesi30
  İç-dış ünite arasındaki maksimum kat farkı20-20

  *Montaj işlemi yetkili servisler tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

  *Demirdöküm 9.000,12.000,18.000 Btu/h modellerinde ücretsiz bakır borulama 4m ile sınırlıdır. 24.000 Btu/h split ve salon tipi klimalarda ise 5 m ile sınırlıdır.

  Önemli , Lütfen okuyunuz.

  ·         sogutmamarketim.com’da gösterilen ürün bilgileri üreticiler ve çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz.

  ·         Üreticiler ve sogutmamarketim.com. ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü sogutmamarketim.com. sorumluluk kabul etmez.

  .          sogutmamarketim.com, sadece kendi bünyesindeki ürün fiyat bilgilerinden sorumludur. Söz konusu site dışındaki kaynaklardan edinilen fiyat bilgilerinden sorumlu tutulamaz.

Elektrik Beslemesi

Enerji Sınıfı

Güç Kapasitesi

Marka

Değerlendirmelere 0 göre

Tüm 0.0
0
0
0
0
0

İlk yorum yapan siz olun “Demirdöküm A 450 F45 kBTU/h 45000 BTU Salon Tipi Klima”

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Taksitli Alışveriş Tablomuz
× whatsapp hattımız