beo-laser-chiller

Laser Chiller -Su Soğutma Grupları , geniş ürün yelpazesi, opsiyonel eklemelerle ihtiyacınıza en uygun Chiller  Su Soğutma kategorisi sogutmamarketim.com ‘da

Ürünler 1 - 9 from 9. Sayfa Başı Ürün Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 9

CNC Makineleri Chiller Soğutma Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

CNC Makineleri , Tel Erezyon Cihazları vb gibi kullanım alanlarına özel CNC Chiller Soğutma Gruplarımız.  Kondenser Sistemi : BEO ERP Soğutma Sistem Seçim programımızla yoğun çalışma ortamlarına uygun kapasitelerde ürettirilmektedir. Bakır boru demetli, alüminyum lamelli olarak cihaz kapasitesine uygun olarak değişik ölçülerdedir. Evaporasyon Sistemi : Chiller gruplarımızda co axial, plate eşanjör, shell & tube olarak sınıflandırılan soğutucular kullanmaktayız. Cihaz kapasitelerine ve kullanım alanlarına özel imalat olarak üretilmektedir.  Otomasyon Sistemi : CNC Chiller Soğutma Sistemleri 'de Global Markaların CE normlarına uygun ekipmanlar kullanmaktayız. ( Dixell, Elige, Evco, Siemens, Schnieder, Erna, Danfoss, ... ) Standart donanımlı ve opsiyonel isteklere özel hazırlanan kumanda panosu ile donanımlandırılmaktadır. Uzaktan izleme modbus uygulamalara bağlanılarak sistem kontrolleri sağlanılabilmektedir. Sıvı Kontrol Sistemi : CNC Chiller Sistemleri 'de  Sıvı akış kontrol sistemi, sıvı seviye sistemi otomasyon kontrolleri  ile standart olarak sağlanılmaktadır. Sıvı Tankları : Standart üretimlerimizde 12 lt, 50 lt, 100 lt, 150 lt sıvı tanklarımız mevcuttur. Cihazlarda kullanılan sıvıya göre ABS , Cr Ni olarak üretilir.  Santrifüj Pompaları : CNC Chiller Sistemlerimizde ; cihazın kapasitesine uygun CE normlarına uygun imal edilen pompalar kullanılmaktadır.  CNC Chiller Soğutma Sistemleri Standart Seri ürünlerimizde tek çıkışlı , iki çıkışlı modellerimiz bulunmaktadır. Projelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda opsiyonel ilaveler ile standart dışı ürün imalatlarıda yapılabilmektedir.

" 20 Yılı Aşkın Türkiye'deki Güvenilir Lazer Su Soğutucu Üreticiniz ve Tedarikçiniz "

Laser Water Chiller, lazer makinelerinde kullanılan ve soğutulmuş su sirkülasyonu ile soğutma  tabanlı bir " chiller " soğutma makinesidir. BEO CHILLER , son yirmi yıldır güvenilir ve güvenilir bir standartla çalışan Türkiye'deki Lazer Su Soğutucu Sistemlerinin önde gelen lider üreticisi ve tedarikçisidir. 1999'dan bu yana, BEO Chiller benzersiz ve standartlaştırılmış bir tasarımla tüm dünyaya değişken kapasiteli Lazer Su Soğutucu modellerinden oluşan eksiksiz ürünler üreten %100 Türk Sermayeli  özgün bir kuruluştur. BEO Lazer Chiller Su Soğutucu, çok sayıda endüstriyel uygulamada kullanılmaktadır: Lazer markalama ve delme, lazer kaplama, fotolitografi, lazer kesim ve kaynak, fiber optik, LED, bilgisayar ekranları imalatı, tıbbi lazer, gravür, Savunma Sanayi uygulamaları, lazer birleştirme, 3D lazer tarama, lazer baskı ve plastik kaynak vb. BEO Chiller özelleştirme konusunda zengin deneyime sahiptir, Lazer Su Soğutucunuzu uygulamalarınızın ve bütçenizin gereksinimlerine göre üretebiliriz.