cnc-chiller-banner

Ürünler 1 - 9 from 9. Sayfa Başı Ürün Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 9

Fiber Lazer Chiller Soğutma Grupları

CNC Makineleri Chiller Soğutma Sistemleri Özellikleri Nelerdir?

CNC Makineleri , Tel Erezyon Cihazları vb gibi kullanım alanlarına özel CNC Chiller Soğutma Gruplarımız. 

Kondenser Sistemi : BEO ERP Soğutma Sistem Seçim programımızla yoğun çalışma ortamlarına uygun kapasitelerde ürettirilmektedir. Bakır boru demetli, alüminyum lamelli olarak cihaz kapasitesine uygun olarak değişik ölçülerdedir.

Evaporasyon Sistemi : Chiller gruplarımızda co axial, plate eşanjör, shell & tube olarak sınıflandırılan soğutucular kullanmaktayız. Cihaz kapasitelerine ve kullanım alanlarına özel imalat olarak üretilmektedir. 

Otomasyon Sistemi : CNC Chiller Soğutma Sistemleri 'de Global Markaların CE normlarına uygun ekipmanlar kullanmaktayız. ( Dixell, Elige, Evco, Siemens, Schnieder, Erna, Danfoss, ... ) Standart donanımlı ve opsiyonel isteklere özel hazırlanan kumanda panosu ile donanımlandırılmaktadır. Uzaktan izleme modbus uygulamalara bağlanılarak sistem kontrolleri sağlanılabilmektedir.

Sıvı Kontrol Sistemi : CNC Chiller Sistemleri 'de  Sıvı akış kontrol sistemi, sıvı seviye sistemi otomasyon kontrolleri  ile standart olarak sağlanılmaktadır.

Sıvı Tankları : Standart üretimlerimizde 12 lt, 50 lt, 100 lt, 150 lt sıvı tanklarımız mevcuttur. Cihazlarda kullanılan sıvıya göre ABS , Cr Ni olarak üretilir. 

Santrifüj Pompaları : CNC Chiller Sistemlerimizde ; cihazın kapasitesine uygun CE normlarına uygun imal edilen pompalar kullanılmaktadır. 

CNC Chiller Soğutma Sistemleri Standart Seri ürünlerimizde tek çıkışlı , iki çıkışlı modellerimiz bulunmaktadır. Projelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda opsiyonel ilaveler ile standart dışı ürün imalatlarıda yapılabilmektedir.

Chiller Kapasite Hesaplamaları hakkında detaylı bilgi için makalemizi okumak isteyebilirsiniz

Tıklayınız