Defrost Kontrollü Dijital Termostatlar 

Pano Montajlı Dijital Termostatlar ; 

Soğutma Sistemleri ısı kontrol, defrost kontrol , sıcaklık kontrol cihazları.

Sıcaklığı, LCD veya LED’li ekranlarda gösteren termostatlardır. Diğer termostatlara göre daha hassas sıcaklık ayarları yapılabilir. Bir prob vasıtasıyla sıcaklık kontrolü yapılacak ortamın sıcaklığını algılar. Ortam sıcaklığı, ayar değerine geldiğinde kompresörün enerjisini keser. Soğuk depolarda ve ticari dolaplarda yaygın şekilde kullanılmaktadır.
Ekrandaki sıcaklık tuşları vasıtasıyla girilen sıcaklık aralığında kompresör, defrost ve evaporatör fanını kontrol edebilir. Sıcaklık algılayıcı olarak PTC veya NTC prob kullanılır.
Her termostat kendine uygun probda doğru sonuç verir. Zamana göre defrost kontrollü dijital termostatlar ve bekletme defrostlu dijital termostatla defrost ayarı yapılabilmektedir. Prob boyları genelde iki metre olup kullanıldığı yere göre metal, suya dayanıklı veya pvc muhafazalı prob başlıkları tercih edilebilir.

Dijital Termostat Fiyatları 

Defrost kontrollü dijital  termostatlar , en uygun fiyatlarla, stoktan teslimat, Türkiye'nin Soğutma Marketi sogutmamarketim.com 'da

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Pano Montajlı Defrost Kontrol Cihazları; soğutma sistemlerinin ısı kontrol ve otomasyonunda kullanılan cihazlardır. sogutmamarketim.com’da en uygun fiyat , geniş ürün yelpazesi ile sadece bir tık yakınınızda