Ödeme Seçenekleri

Alması kolay, ödemesi daha kolay!

sogutmamarketim.com’u tıkladınız ve binlerce ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık’la aldınız. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

  • Kredi Kartı
   Çoklu Kredi Kartı
   Kredi Kartı Puanı
   Banka Kartı
   Havale/EFT

Kredi Kartıyla Ödeme

sogutmamarketim.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Axess, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:

Yapı Kredi Bankası : Worldcard
İş Bankası : Maximum Kart
Akbank : Axess
TEB : Worldcard, Bonus Kart
Garanti Bankası : Bonus Kart
Garanti Bankası : American Express
Deniz Bank : Bonus Kart
Finans Bank :Card Finans
Halk Bank : Paraf Kart
HSBC Bank :Advantage
Ziraat Bankası :Bankkart

Çoklu Kredi Kartıyla Ödeme

sogutmamarketim.com’da ihtiyaçları ertelemek yok! Alışverişinizde, kredi kartınızın limiti yetmediyse iki kredi kartı kullanarak ödeme işlemini yapabilirsiniz.Çoklu Kredi Kartı ile Ödeme yöntemiyle sipariş tutarınızın dilediğiniz kısmını bir kredi kartı ile kalan kısmını başka bir kredi kartı ile ödeme ayrıcalığına sahipsiniz. Her kartınıza farklı taksit seçeneği uygulayabilirsiniz. İki kartınızdan da ön provizyon ile onay alındıktan sonra alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.Çoklu Kredi Kartı ile Ödeme; Garanti, Yapı Kredi, İş Bankası, Akbank, QNB Finansbank, Halkbank ve Ziraat Bankası’na ait tüm kredi kartlarıyla ve bu bankaların program ortaklığı olan diğer bankaların kredi kartlarıyla yapılabilmektedir.*Çoklu Kredi Kartı ile Ödeme yöntemi, banka kartlarıyla ve kartlarınızda biriken puanlarla kullanılamamaktadır.

Kredi Kartı Puanıyla Ödeme

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Bonus ve Axess chip paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz.Yukarıda belirtilen kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanarak sitemizden alışveriş yapmak için , “Sepetim” ekranında yer alan “Alışverişi Tamamla” seçeneğini işaretledikten sonra, karşınıza çıkan ekranda “Ödeme Bilgileri” başlığının altında yer alan “Kredi Kartı Puanı” kutucuğunu işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Banka Kartıyla Ödeme

sogutmamarketim.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

Havale/EFT’yle Ödeme

Alışverişlerinizde havale ile kolayca ödeme yapmak için istediğiniz bankayı seçin. Siparişinizi tamamladıktan sonra müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesinden, mobil şubesinden, banka şubesinden veya ATM’sinden para transferi işlemini gerçekleştirin.Havale işlemini gerçekleştirirken aşağıdaki noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir:

 • Sipariş aşamasında seçtiğiniz bankanın aşağıdaki hesap numarasına veya IBAN’ına para transferini gerçekleştirmelisiniz.
 • Açıklama alanına  sipariş numaranızı yazmalısınız.
 • Tam sipariş tutarınız kadar transfer yapmanız gerekmektedir.
 • EFT’li işlemlerde Alıcı Adı’nı “Egelis Mühendislik San. Tic. A. Ş.” olarak girmeniz gerekmektedir.

Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdikten sonra havale işlemini yaptığınızda, siparişiniz 1 iş günü içerisinde onaylanır. Bankanız, bu işlem için işlem ücreti alabilir.Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:

Banka Hesap Bilgilerimiz

ziraatbankasi logo

Firma Ünvanı :
EGELİS MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK 
İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Şube Kodu : 1788/ Esentepe / BURSA
IBAN : TR62 0001 0017 8882 9017 3050 01
Hesap Numarası : 1788/82901730-5001

garanti-bankasi-logo-vector-400x400

EGELİS MÜHENDİSLİK PROJE DANIŞMANLIK 
İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Şube Kodu: 1266-6298032- FSM BULVARI / BURSA ( TL Hesabı )

IBAN : TR27 0006 2001 2660 0006 2980 32

Soğutma Marketim | ” en hesaplısı ”  Egelis Müh. A.Ş. Kuruluşudur.