VALUE Vakum Pompaları

Value Vakum Pompaları Hakkında

VALUE vakum pompaları endüstride en yaygın olarak tercih edilen vakum pompalarıdır. Uygulama alanı oldukça geniş olan bu alet, bir bölgede bulunan gazların ve ya sıvı buharlarının boşalmasını sağlamaktadır. Yoğurt, süt ve meyve suyu üretimlerinden plastik ve deri üretiminde şekil vermek amacıyla da kullanılmaktadır. Yüksek pompalama hızlarına sahip ve ekonomik fiyatlıdırlar. Bununla birlikte yağlı vakum pompaları rutin bakım ve yağ değişimi istemektedir. Yağlı vakum pompaları, döner kanatlı pompalar ve dişli pompaları içermektedir.

Value Vakum Pompa Çeşitleri

Value vakum pompa çeşitleri tek kademeli ve çift kademeli olarak ikiye ayrılmaktadır. Çift kademeli yağlı vakum pompaları tek kademeli pompalara göre daha fazla vakum gücüne sahiptir. Blower vakum pompası olarak da bilinen bu pompalar 220V ve 380V olarak üretilmektedir.

Value Vakum Pompa Fiyatları

Value vakum pompa fiyatları, pompa kademesine ve motor gücüne göre farklılık göstermektedir. Saatte 530m³ kadar vakum yapabilen pompalar bulunmaktadır. Çoğu sektörde kullanılan, kullanışlı ve AC motor sebebiyle bakım gerektirmeyen blower vakum pompaları sogutmamarketim.com web sitemizde bulunmaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 8

Value Vakum Pompaları ; en uygun fiyatlarla , stoktan teslim avantajıyla , Tüm Kredi Kartlarına 12 aya varan taksitlerle ” ücretsiz kargo