Ürünler 1 - 5 from 5. Sayfa Başı Ürün Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Soğuk Oda Kapıları 

Endüstriyel Soğuk Hava Depoları  , Soğutma yükü hesapları yapılırken en önemli değerler " ısı muhafazası " olarak bilinmelidir. Sistemde ki tüm ekipmanların kapasite hesapları ne kadar iyi bir şekilde tasarlansa da gerekli izolasyon sağlanılamadığında istenilen sonuç alınamaz. Soğuk Hava Depolarında en fazla ısı transferi " Soğuk Oda Kapı" larından olmaktadır. Isı İzolasyonu konusunda en önemli unsurlar Soğuk Oda Kapıları olduğu göz önüne alınırsa en iyi şeklide izolasyonu sağlayan tasarıma sahip olmalıdır. 

Soğuk Oda Kapı Çeşitleri Nelerdir? 

Menteşeli Soğuk Oda Kapıları : Soğuk Oda Projelerinde en çok kullanılan işlevselliği açısından tercih sebebi olmaktadır. Menteşeli Kapılar sağ açılır , sol açılır yönlerde imal edilmektedir. Projelerin durumuna göre değişik ölçülerle üretilmektedir. Ölçüler standart olmakla birlikte özel ölçülerde üretilmektedir. 70 cm 80 cm 90 cm eninde 190 cm 200 cm yükseklikler genellikle standart ölçüler olarak kabul edilmektedir. Soğutma Marketim , online satış sitemizde Grup şirketimiz olan BEO - AGEA - EGELİS markalı imalatlarını gerçekleştirmiş olduğumuz Soğuk Oda Kapıları stoktan teslimat sunulmaktadır.  Sürgülü Soğuk Oda Kapıları :  Soğuk Hava Depolarında özellikle geniş açılı giriş imkanı sunulması gereken projelerde tercih edilen kapılardır. Yönlerine göre standart belirlenen Sürgülü Soğuk Oda Kapılarında sağa açılır, sola açılır ürünlerimiz mevcuttur. Projelerde değişik panel kalınlıklarına göre imal edilen kapılarımız rezistanslı , rezistanssız olarak üretilmektedir. Sürgülü Soğuk Oda Kapılarımız istenilen ölçülerde imal edilmektedir. Grup şirketimiz BEO - AGEA - EGELİS markalarıyla Yurt içi ve Yurt Dışı yüzlerce projelerde kullanılmaktadır. 

Soğuk Oda Kapı Fiyatları 

BEO Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Egelis Mühendislik A.Ş. tarafından EGELİS , AGEA markalarıyla üretilen soğuk oda kapılarımız; standart ve özel ölçülerle geniş ürün yelpazesiyle sunulmaktadır. BEO ERP programımızla üretimin her aşaması barkod sistemiyle kontrol edilmektedir. İmalatını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerde olduğu gibi kaliteden ödün vermeden en iyi fiyatlarla sunmak hedefiyle 40 yıldır hizmet vermekteyiz