Endüstriyel Split Soğutucu Gruplar, Alçak Basınç ( donuk oda ) kompresörlü dış ünite kondenserler, en uygun fiyatlarla sogutmamarketim.com ‘da!

Ürünler 1 - 24 from 24. Sayfa Başı Ürün Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 24

Donmuş Muhafaza Split Gruplar

Donmuş Muhafaza Sistemlerine uygun imal edilen ünitelerimizdir. Split tip soğutma grupları, dış zor hava şartlarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Üretimin her aşaması BEO GROUP özel yazılımı olan BEO ERP 4.0 programımızla barkod kontrollü olarak imal edilmektedir.

Split Tipi Hermetik Kondenser Üniteleri düşük kapasite ihtiyaçlarının olduğu soğuk odalar ve reyon soğutmalarına uygundur. Küçük kompakt tasarımı sayesinde montajı ve bakımı kolaydır. Ses basınç değerleri minimum seviyededir. Donmuş Muhafaza Split Gruplarımız, Hermetik Kompresörlü, Scroll Kompresörlü, Yarı Hermetik Kompresörlü olarak kapasite ve sistem özelliklerine göre standart ve özel imalat geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ürün tanımı : Donmuş Muhafaza Split Grup Dış Ünite, Kompresörlü Kondenser Ünitesi , Derin Dondurucu Dış Ünite, Deep freezer split group gibi tanımlamalar ile anılmaktadır.

Donmuş Muhafaza Split Grup Fiyatları 

Ürün fiyatlandırılması yaparken , doğru kapasite, uygun ekipman, CE ve EN Standartlarına uygun bileşenleri bir araya getirmekteyiz. Kaliteden ödün vermeksizin en uygun fiyatları sunma amacındayız. AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımızı bu yönde yönetmekteyiz. Global markalarla yapmış olduğumuz anlaşmalar ile yardımcı mamul ve sarf malzeme alımlarımızı en iyi fiyatı sunabilmek adına uğraş sarf ediyoruz. BEO Grup / Egelis A.Ş. nin 40 yılı aşkın bilinirlik ve tecrübesiyle tüm imalatlarımızda kalite ve fiyat dengesini her aşamada uyguluyoruz