Soğuk Oda Split Soğutma Grupları ;

Split soğutma üniteleri, vitrin tipi buz dolapları, soğuk odalar, buz makineleri, dondurma makineleri vb. ticari ve endüstriyel tüm soğutma uygulamalarında kullanıma uygun  komple takım ünitelerdir. Özellikle sessiz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ses seviyesini asgari seviyelere indirebilmek için ünitelerde sessiz fanların kullanılmasının yanı sıra, kompresörler ayrı bir bölmeye monte edilerek akustik izolasyon uygulanmıştır. Bu sayede soğutma grubu ünitesi çalışır durumda iken oluşabilecek ses minimuma indirilmiştir. Split soğutma üniteleri, çok geniş bir model yelpazesinde BEO Endüstriyel Soğutma AR-GE ise imalatı gerçekleştirilen cihazlarımız, değişen kullanım alanlarına bağlı olarak geniş ürün yelpazesi ile projenizin ihtiyacına uygun kapasite ve tiplerde standart ve özel imalatlarla ” çözüm odaklı ” olarak üretilmektedir.

Düşük soğutma kapasiteleriniz için hermetik, düşük ve orta soğutma kapasiteleriniz için scroll, orta soğutma kapasiteleriniz için ise yarı hermetik kompresörlü üniteler mevcuttur.

Split Soğutma Grupları Ürün Paket İçeriği ;

Komple Takım Gruplar , İç ünite , Dış ünite, Expansion valf, Dijital termostat UKP , olarak montaja hazır halde paketlenmektedir.

Split Soğutma Grubu Fiyatları ;

BEO Endüstriyel Soğutma tesislerinde gelişen teknolojiyi yakınen takip edilerek BEO ERP programlarıyla üretimin her aşamasında barkod sistemiyle üretilmekte olan SPLİT SOĞUTMA GRUPLARI , en uygun fiyatlarla, stoktan teslimat , Ücretsiz Kargo ile sevk edilmektedir.

Gösterilen sonuç sayısı: 17

Soğuk Oda Split Gruplar ( Komple Takım ) teknik özellikleri, en uygun fiyatlarla sogutmamarketim.com’ da Ücretsiz Kargo