Soğuk Oda Split Gruplar ( Komple Takım ) teknik özellikleri, en uygun fiyatlarla sogutmamarketim.com’ da Ücretsiz Kargo

Ürünler 1 - 19 from 19. Sayfa Başı Ürün Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 19

Soğuk Hava Depoları Soğutma Sistemleri

Serin Muhafaza Soğutma Sistemleri 

Ürün işleme hatları gibi yaz sıcaklarında eriyebilen ürünlerin rahatlıkla işlenebilmesi, paketlenebilmesi amacı ile tesis edilen depolar veya ortamlardır. Yine Sanayilerin çeşitli alanlarında kullanılan kimyasal maddelerin muhafaza edilmeleri için de tercih edilmektedir. 60mm - 80 mm kalınlığında poliüretan sandviç panel ile izolasyonu sağlanan depolarda ya da ortamlarda +5 °C / +18°C sıcaklık sağlanır.

Soğuk Hava Depoları Sistemlerinde , Serin Muhafaza Soğutma Sistemleri sınıfında değerlendirilen 5°C ile 15°C aralığında saklanması gereken ürünlerin depolanması hedeflenmektedir.

Soğuk Muhafaza Depoları

+4°C / 0°C sıcaklığın sağlandığı depoların izolasyonu, 80mm kalınlığında poliüretan sandviç panel ile sağlanır ve soğuk muhafaza depoları olarak adlandırılırlar. En yaygın tercih edilen depolardır. Soğuk muhafazaya ihtiyaç duyabilecek tüm işlenmiş gıdaların muhafazası için tesis edilir. İşlenmiş gıdalarda bozulmaya neden olabilecek bakteri üremesine engel olmak, enzim aktiviteleri ve oksidiyonu düşürmek temel sebep olarak gösterilebilir. Taze süt ve süt ürünleri, et ve işlenmiş et ürünleri ve taze deniz mahsulleri için tercih edilir.

Soğuk Muhafaza Depoları Soğutma Grupları Özellikleri 

Split Soğutma Grubu ; bir dış ünite , bir iç üniteden oluşan sistemlerdir. Soğutma Sistemlerinde en çok tercih edilen sistemlerdir.

Dış Ünite ; kondenser , soğutucu kompresör ve elektrik panosunun bulunduğu kapalı kabinli ekipmanıdır. Split Soğutma Grubu Dış Ünite imalatlarını gerçekleştirirken ; sistem kapasitesine uygun kondenser , kompresör ve diğer ekipmanlar seçimi yapılır. BEO Cold markasıyla imalatını gerçekleştirmiş olduğumuz gruplarımızda TECUMSEH, EMBRACO, COPELAND , FRIO , PANASONIC, FRASCOLD, BITZER, DORIN markalı kompresörler kullanılmaktadır. Dış ünite elektrik panosunda CE standartlarına uygun elektrik tesisat ve koruma ekipmanları kullanılmaktadır. Dış ünite kabinleri elektrostatik boyalı paslanmaya ve çizilmelere karşılık dayanıklı olarak imal edilmektedir. Standart imalatlarımızın yanı sıra gelebilecek taleplere uygun olarak özel imalatlarda gerçekleştirebilmekteyiz. Sistemlerin imalatı firmamızın geliştirmiş olduğu BEO ERP programımızla üretimin her aşaması barkod kontrollü olarak yapılmaktadır.

İç Ünite ; Evaporatör ( Soğutucu ) , soğutma fanı , expansion valf , defrost rezistansı ( opsiyonel) ekipmanlardan oluşmaktadır. Evaporatör seçimleri depolama alanının kapasitesine , saklanacak ürünün türüne göre özel olarak kapasite hesapları yapılarak imal edilir. BEO Cold , global markalarla yapmış olduğu özel anlaşmalarla standart ve özel tüm kapasitelere uygun geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktadır.

 Soğuk Oda Buzhane Takım Split Grup Paket İçeriği 

Split Soğutma Grupları ( Buzhane Takım ) ürünlerimizde kapasiteye uygun olarak ;

  • Dış Ünite Kompresörlü ( Kondenser , Kapalı Kabin , Elektrik Panosu, Kondenser Fanı
  • Dijital Termostat Kontrollü Pano
  • Expansion Valf , Orifis
  • İç Ünite ( Evaporatör, Soğutucu Fan )
  • Defrost Rezistansı ( Opsiyonel )

paket içeriğinde bulunmaktadır.

Split Soğutma Buzhane Takım Soğutucu Fiyatları 

Buzhane Takım Split Soğutma Grupları ; geniş ürün yelpazesi , standart ve özel imalat seçenekleri ile sogutmamarketim.com online satış mağazamızda kampanyalı fiyatlarla sergilenmektedir. Dönemsel Kampanyalar ile 12 aya varan taksit imkanı , ücretsiz kargo alternatifleri.