Dijital Termostatlar

Dijital Termostatlar

Eliwell, Dixell, Emko, Enda, DRC, Elitech, BEO , tüm seri ürünleri ; en uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajıyla mağazamızda

Enda Dijital Termostatlar :

ENDA % 100 yerli sermaye ile Ülkemizde Elektrik Otomasyon Kontrol Sistemleri üretmektedir. Dijital Termostat , ürün gamında tüm projelere çözüm sunabilecek geniş ürün gamı ve uygun fiyatlarıyla sektörde önemli firmalardandır. “www.sogutmamarketim.com ” on line satış mağazamızda ENDA ürünlerine en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz . Soğutma Marketim ENDA Yetkili Satıcısıdır.

Dixell Dijital Termostatlar :

Dixell teknolojisi, soğutma, iklimlendirme ve ısıtma ve perakende alanlarında elektronik düzenleme ve kontrolde öncüdür. Teknolojik yeniliğe adanmışlık ve verimliliğe sürekli odaklanmak, enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış çözümlerin geliştirilmesini sağlamıştır. Dixell parametrik kontrolörleri, fan hızı kontrolörleri ve invertörleri, kompresör kontrolleri, EEV sürücüleri, sensörler ve izleme sistemleri tüm dünyada güvenilmektedir. Bu endüstriyel ve ticari ürünler, insan konforunu sağlamada ve gıdaları soğuk zincir boyunca korumada önemli bir rol oynamaktadır.

Emko Dijital Termostatlar :

EMKO 30 yılı aşkın süredir Türkiye ve Global pazarda Elektrik Otomasyon kontrol üniteleri konusunda üretim yapmaktadır istikrarlı pazar payını her geçen gün arttırmakta olan firmanın ürünlerine dijital termostatlar online mağazamız sogutmamarketim.com 'dan en uygun fiyatlarla, anında stoktan ulaşabilirsiniz.

DRC Dijital Termostatlar :

DRC Dijital Termostatlar; Ülkemizde tamamen yerli sermaye ile üretilmektedir. Her geçen gün AR-GE çalışmalarıyla kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Gösterilen sonuç sayısı: 20

Dijital Termostatlar , Eliwell, Dixell, Emko, Enda, DRC, Elitech, BEO , LAE, tüm seri ürünleri ; en uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajıyla mağazamızda