Cubigel Hermetik Kompresörler

Cubigel Kompresör Hakkında;

1990 yılında kurulan

Huayi Kompresör Co, Ltd

Jingdezhen, Çin' de  bulunmaktadır ve yıllık 30 milyon adetten fazla satışla dünyanın bir numaralı hermetik kompresör üreticisidir. Diğer ev aletlerinin yanı sıra buzdolapları, su sebilleri ve nem alıcılar için 40W ile 400W arasında değişen hermetik kompresörlerin üretiminde uzmanlaşmıştır.

Cubigel – Huayi Kompresör Co, Ltd Sichuan Changhong Electric Co, Ltd tarafından tutulan ve Shenzhen Borsasında listelenen bir şirkettir. Huayi Kompresör Co, Ltd, iki yerel iştiraki Jiaxipera Kompresör Co Ltd ve Huayi Kompresör (Jingzhou) Co, Ltd ile güçlü bir finansal pozisyona sahip, altı binden fazla çalışanı istihdam ediyor ve yerel pazarın% 23,53'ünden fazlasına ulaşmaktadır.

Şirketin felsefesi çevreyi korumak, enerji tasarrufu sağlamak ve yüksek verimli ürünler üretmektir. Bu beyan, düzenli denetimler ve istikrarlı ve yüksek kaliteyi garanti eden test ekipmanlarıyla kontrol edilen gelişmiş kompresör üretim hatları ile desteklenmektedir.

Neden Cubigel Kompresör Tercih Etmeliyim ?

  • Green Life ; Cubigel , çevreye karşı duyarlı ürünler üretir
  • Yüksek Performans ; ağır çalışma şartlarına uygun ürünlerinde kapasite aralıklarında en yüksek performansı sağlar
  • Uygun Fiyat ; Sınıfında ; kalitesinden ve teknolojisinden ödün vermeksizin en hesaplısını sunmayı hedefler
  • Geniş Ürün Yelpazesi ; Standart kapasiteli ürünlerinin yanı sıra ara kapasitelerde yapmış olduğu üretimleriyle ihtiyacınıza en uygun ürünü seçebilme ayrıcalığı

Cubigel Kompresör Fiyatları

Üstün performans, geniş ürün kapasite aralığı ile milyonlarca referansı olan CUBIGEL KOMPRESÖRLER , en uygun fiyatlarla, stoktan teslimat, ÜCRETSİZ KARGO alternatif ödeme yöntemleriyle Türkiye'nin Soğutma Marketi sogutmamarketim.com online satış mağazamızda

Gösterilen sonuç sayısı: 20

Cubigel Hermetik Kompresörler en uygun fiyatlarla ücretsiz kargo ile sogutmamarketim.com’da! Hermetik Kompresörler kategorisinde.