Tecumseh  Hermetik Kompresörler;

Tecumseh Kompresör Hakkında

Tecumseh Europe Tecumseh Ürünleri Şirketinin bir alt iştirakidir. 1000 e yakın satış noktası ve distribütörler aracılığı ile 5 kıtada hizmet vermektedir. Tecumseh Resmi web sitesinde yapmış olduğu açıklamasında ; 50 yıldır ARGE ve inovasyon sürecinde müşterilerimizin öneri ve beklentilerini göz önünde bulundurduk. Bu yarım yüzyıllık süreç sayesinde güvenilirliği ve performansı ön planda olan ürünler geliştirmeyi başardık.

Yenilikçi, uzun ömürlü ve yüksek verimli ürünler Tecumseh markasının ana hedefidir. Hermetik kompresörlerde dünya lideri olan Tecumseh, konut, ticari uygulamalar ve klima uygulamaları sayesinde dünyanın dört bir tarafında milyonlarca insan tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Tecumseh Kompresör Fiyatları

Üstün performans, geniş ürün kapasite aralığı ile milyonlarca referansı olan TECUMSEH KOMPRESÖRLER , en uygun fiyatlarla, stoktan teslimat, ÜCRETSİZ KARGO, alternatif ödeme yöntemleriyle Türkiye'nin Soğutma Marketi sogutmamarketim.com online satış mağazamızda.

Tecumseh Kompresör Teknik Detaylar

İhtiyacınıza en uygun Tecumseh Kompresörlere en doğru şekilde ulaşabilmeniz için sogutmamarketim.com sitemizi sürekli olarak dinamik güncelleme yapmaktayız. Cihaz seçimi konusunda desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an grubumuzun geliştirmiş olduğu BEO ERP programımızla konusunda uzman personelimizle yanınızdayız.

” Tecumseh Teknik Destek için 0850 532 37 47 “

Gösterilen sonuç sayısı: 31

Tecumseh Hermetik Kompresörler , en uygun fiyatlarla ücretsiz kargo ile sogutmamarketim.com’da! Hermetik Kompresörler kategorisinde.