Gösterilen sonuç sayısı: 6

Thermoway Kabinli Kondenserler; Thermoway Termik Cihazları şirketi 2010 yılında Türk-İtalyan ortak girişimi ile İstanbul, Türkiye’de kurulmuştur. 25 yıllık sektörel bilgilerin bir araya getirilmesi ile kurulan şirket, küresel bir oyuncu olmak, lokal ve global pazarlarda tercih sebebi olmak üzere yola çıkmıştır. Maliyet, kalite, temrin süreleri ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan şirket, ayrıca ısı ve enerji verimliliğini, çevrenin korunmasını, şeffaf bir satış sürecini benimseyerek hareket etmektedir. Sektöre yön veren Thermoway ürünlerini Türkiye'nin Soğutma Marketi sogutmamarketim.com'da on line satın alabilirsiniz. 

Thermoway Kabinli Kondenser Özellikleri : 

BATARYA

 • Kalıp geometrisi : 25mm x 22mm
 • Bakır borular : 5/16 " ve Ø3/8"
 • V-tipi alüminyum lamel
 • Yüksek verimli L-Tipi bükümlü bataryaya sahiptir,
 • Giriş – çıkış kolektör malzemesi bakırdır.
 • İzin verilen en yüksek çalışma basıncı Ps= 30 Bar.
 • Şaşırtmalı boru dizilimi.
 • Soğutucular R404A, R507F, R449A, R507C, R134A, R407C soğutucu gazlarla çalışmaya uygun standart tasarım

KASETLEME

 • Galvaniz çelik üzerine elektrostatik RAL 7035 boyalıdır.
 • Galvanizli çelik ya da alüminyum levha.

KAPASİTE

 • Nominal kapasiteler ∆T=15°C koşulunda R404A gaza göre Eurovent EN 328 standartları dikkate alınarak verilmiştir.
 • Belirtilen kapasiteler EBM ve Ziehl-Abegg fanlara göre hesaplanmıştır. Farklı fan kullanımında değişiklik gösterebilir.

Thermoway Kabinli Kondenser Fiyatları 

Fiyatlandırma çalışmalarımızı yaparken ; kapasite , marka bilinirliği, referansları, garanti süreçleri gibi değerlerine öncelik gösteren imalat kriterlerini göz önünde bulundurmaktayız. Global markaların üreticileriyle yapmış olduğumuz anlaşmalar ile en uygun fiyatları kar marjımızı minimize ederek sizlere ulaştırmaktayız. Satın alma ve sevkiyat süreçlerini BEO Bilgi İşlem tarafından geliştirilen ERP. FEE V4 .6 programımızla online an ve an takip edebilmekteyiz. Dinamik stoklamayla ürünlerimizi Türkiye'nin bir çok alanında ki depolarımızdan siparişe uygun adrese göre yönlendirme yaparak kargolama maliyetlerini de minimize ederek fiyatlarımızın daha uygun olmasını sağlamaktayız. Ücretsiz Kargo politikamız ile sürpriz ödeme yapmanızında önüne geçerek maliyet analizlerinizi en doğru şekilde yapmanıza yardımcı oluyoruz. 

Kabinli Kondenser Kapasite Hesaplama ve Teknik Destek 

Soğutma Sistemleri konusunda ekipman - cihaz seçimi , kapasite hesaplaması ; her ürünün imalat süreçlerine göre değişiklikler göstermektedir. Ürün kapasite hesaplamaları proje oluştururken ; enerji tasarrufu, ,ilk yatırım maliyetlerinin azaltılması, kapasite emniyet faktörleri vb gibi uzmanlık gerektiren kriterlerdir. Teknik destek departmanımız ÜCRETSİZ DESTEK vererek size bu konuda online hizmet vermektedir. " Kalite = Doğru Ürün + Doğru Fiyat+ Hızlı Teslimat " ilkesiyle tüm ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. 

Thermoway Kabinli Kondenserler, sogutmamarketim.com’da en uygun fiyatlarla, stoktan teslimat, ücretsiz kargo Soğutma Malzemeleri Kategorisi ‘de