BEO ERP Çözümleri

BEO ERP Çözümleri”

” BEO Bilgi İşlem “

BEO ERP Sistem Çözümleri ;

ERP‘nin açılımı Enterprise Resource Planning, yani bir şirketteki kaynakların planlanması ve yönetilmesidir. ERP Yazılımı veya ERP Çözümleri bu prosesleri destekleyen yazılım programlarıdır.

BEO Bilgi İşlem © BEO GROUP  kuruluşudur. Şirketlerimizin yazılım,  IT yapısını düzenleyen ve işleyişini sağlamaktadır. Kurum içi sektörel yazılımları , cihazlara özel programlamaların yapılması v.b. gibi teknoloji geliştirilmesinden sorumludur.

BEO ERP 4.0 programımız ile ; projelerinizde teknik detayların çözümlenmesi sistem gereksinimlerinin belirlenmesi aşamaları hatasız , doğru seçimler en önemli faktördür. Bu doğrultuda :

  • Cihaz Seçimi
  • Ekipman Seçimi
  • Kapasite Tayini
  • Proje Yönetimi

konularında hatasız olarak ( % 0 ) hata ile seçimler gerçekleştirilmektedir. Merkezi Sistem, İklimlendirme Sistemleri, Soğutma Sistemlerinin uzaktan izleme sistemi ve teknik müdahale 7/24 bilgi işlem merkezimiz de yönetilmektedir.

Konusunda uzman Mühendislerimiz projelerinizin her aşamasında destek için her an hazırdır

Bize ” 0224 249 16 06  nolu hattımızdan ulaşabilirsiniz ” 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

    [/vc_column][/vc_row]
    Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.