Bayi Sistemi Ayrıcalıkları ( B2B sistemi )

www.sogutmamarketim.com ; soğutma , klima , havalandırma sistemleri başlıklarında Cihaz , yedek parça ve ekipmanlar da her geçen gün sayısı artarak devam eden 14.700 çeşit ürünle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

ONLINE – eticaret günümüzde ” HIZ , UYGUN FİYAT, STOK MALİYETİ AZALTMAK, UYGUN ÖDEME KOŞULLARI “ gibi bir çok hizmeti bir arada sunmaktadır.

www.sogutmamarketim.com satış mağazamızda amacımız ” En İyi Ürünleri , En Hızlı , En Ekonomik “ şekliyle sunmaktır.

Sitemizde PROFESYONEL İşletme Sahiplerine Özel indirim sistemi ( TOPTAN SATIŞ ) bulunmaktadır.

Neden B2B ve nasıl işliyor ?

B2B , sistemi kelime itibariyle B2B (Business to business) firmadan firmaya yapılan e-ticaret modelidir. Sitemizde bayilik , profesyonel çözüm anlamında çalışan firmalarımıza özel geliştirmiş olduğumuz bir modeldir. Günümüz şartlarında maliyetleri en aza indirgemek için ve sürekli olarak maliyet analizlerinizi minumum seviyelerde tutabilmek ticaretinizin sürdürülebirliği anlamında en önemli faktördür. Bu bağlamdan hareketle sitemizde yayımlamış olduğumuz ürünlerin yanı sıra Global ortamda marka değeri yüksek Firmalarla yapmış olduğumuz anlaşmalar ile 45.000 çeşit geniş ve alternatif ürün yelpazemizle  ” satın alma maliyetlerinizi ” düşürmekteyiz. Firmamızın geliştirmiş olduğu ERP Uygulamamızla  Proje ve satın alma süreçlerinizde teknik destek için her an yanınızdayız.

İşleyiş ; oldukça basit bir yöntem sunulmaktadır. Sitemize hesabım bölümünden üye olup ardından e mail adresinizi ve ticari bilgilerinizi bize destek@sogutmamarketim.com adresine göndermeniz yeterlidir.

Detaylar için bize destek@sogutmamarketim.com veya ” 0850 532 37 47 “ hattımızdan her an ulaşabilirsiniz.

Keyifli Alışverişler Dileriz …

Soğutma Marketim | ” en hesaplısı “