Enflasyonla-mucadele

Soğutma Marketim | ” en hesaplısı” Yorumunuzu Paylaşınız

Soğutma Marketim | ” en hesaplısı”

Türkiye’nin 2019-2021 yılları arasını kapsayan, ekonomide iş planını ortaya koyan Yeni Ekonomi Programı’nda, temel politikaların kurgulandığı alanların başında Enflasyon ile Mücadele gelmektedir.

Soğutma Marketim | ” en hesaplısı ” ; sloganıyla e ticaret platformunda yerimizi aldık. 40 yılı aşkın süredir Türkiye ve diğer yurt dışı pazarlarda hizmet veren firmamız sloganımızdan da anlaşılacağı üzere ” en hesaplısı ” sunmak üzere çalışmalarımıza devam etmektedir.

Yeni ekonomi programı kapsamında Bakanlığımız dan açıklanan bilgi doğrultusunda % 10 indirim istense de biz bir çok ürünümüzü % 10 ile % 35 arasında indirime giderek ” Çorba da bizim de tuzumuz ” olsun istedik.

Sürekli olarak gerek yeni ürünlerimizle ve her geçen gün satın alma da ki hedeflerimizle bu rakamları hep piyasa şartlarının altında tutmaya istikrarlı bir şekilde devam edeceğiz.

Ülkemiz de özellikle Soğutma Piyasası ilgili kur artışlarından çok etkilendi ; bunun altında yatan en büyük sebeplerden birisi de ürünlerimizin % 90 a yakınının Yurt dışı menşeili olmasıdır. ARGE ve ÜRGE departmanlarımıza olan hedefleri 2019 yılı itibarı ile arttırarak ” Yerli Üretim ” e katkıda bulunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sitemizde yer alan e mail ile abone ol kısımından sürekli olarak yeniliklerimizi ve kampanyalarımızı an ve an sizlerle paylaşacağız.

Hedefimiz Ülkemizin ve Sektörümüzün Hak Ettiği Yerlere Gelmesi ve İstikrarlı Bir Şekilde Değerine Değer Katarak Büyümesi…

Her Şey Ülkemiz İçin …

Keyifli ve Güvenli Alışverişler Dileriz

Saygılarımızla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× whatsapp hattımız