Kondenser Ünite ve Split Cihazlar

Soğuk Oda Split Dış Ünite

Beo Endüstriyel Soğutma , 40 yılı aşkın bilgi ve

tecrübe birikimiyle tamamıyla kendi tesislerimizde

üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz Soğutma Grupları , Dünya’nın tanınmış markaları Tecumseh, Embraco, Copeland, Kulthorn, Danfoss, Frascold, Bitzer,Dorin,Panasonic,Frio Kompresörlü , Siemens, Eaton, Schneider, ABB, LS Şalt Malzemeleri ile CE belgeli olarak üretilmektedir.

Geniş ürün yelpazesi ile projenizin ihtiyacına tam uyumlu kapasitede cihaz temin edilebilmektedir. Üretimin her aşaması BEO ERP programımızla barkod kontrolü ile sağlanmakta olup % 0 hata ile imalat gerçekleştirilmektedir.

Soğutma Sistemleri Dış Ünite

( Kompresörlü Kondenser Soğutma Grupları)

Endüstriyel Soğutma alanında split grup olarak tabir edilen soğutma sistemlerinin; kompresörlü kondenser dış ünite grupları.

  • Negatif Soğutma Split Dış Üniteler
  • Pozitif Soğutma Split Dış Üniteler

Negatif Soğutmalı Split Dış Üniteler :

EN Standartlarına göre imal edilen SC3 – SC4 şartlarına uygun ( -45 den -18 C aralığı ) soğutucu gruplardır. Proje ve uygulama alanına göre Hermetik Pistonlu , Scroll , Yarı Hermetik ( Semi Hermetic ) kompresörlü olarak elektrik panosu , soğutucu fanı dahil olarak azot testi ile paketlenir.

Pozitif Soğutmalı Split Dış Üniteler :

EN Standartlarına göre imal edilen SC1 – SC2 şartlarına uygun ( -10 den / + 10 C aralığı ) soğutucu gruplardır. Proje ve uygulama alanına göre Hermetik Pistonlu , Scroll , Yarı Hermetik ( Semi Hermetic ) kompresörlü olarak elektrik panosu , soğutucu fanı dahil olarak azot testi ile paketlenir.

  • Soğutma Grupları Kullanım Alanları ,

  • Endüstriyel Soğutma Tesisleri , Soğuk Hava Depoları, Buzhaneler, Market Soğutucuları, Laboratuvar Sistemleri, Endüstriyel Tesisler gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Soğutma Grupları Fiyatı

BEO Industrial Cooling , markasıyla üretimi gerçekleştirilen ürünlerimiz , geniş ürün yelpazesiyle , projenize , sisteminize en uygun çözümler sunmaktadır. İmalattan direk aracısız en uygun fiyatlarla çözümler sunmaktayız.

Cihaz seçimi ve proje destek için her an desteğe hazır ” profesyonel ekibimiz” size bir telefon kadar yakın.

” Bize 0850 532 37 47  no lu hattımızdan ulaşabilirsiniz. ”

İletişim Formu  bize yazın hemen size yardımcı olalım 

” Biz sadece ürün satmıyoruz ÇÖZÜM SUNUYORUZ ” 

Gösterilen sonuç sayısı: 44

Endüstriyel Split Soğutucu Gruplar, kompresörlü dış ünite kondenserler, en uygun fiyatlarla sogutmamarketim.com ‘da