Kondenser Ünite ve Split Cihazlar

Soğuk Oda Split Dış Ünite

Beo Endüstriyel Soğutma , 40 yılı aşkın bilgi ve

tecrübe birikimiyle tamamıyla kendi tesislerimizde

üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz Soğutma Grupları , Dünya’nın tanınmış markaları Tecumseh, Embraco, Copeland, Kulthorn, Danfoss, Frascold, Bitzer Kompresörlü , Enda, Siemens, Eaton, Schneider, ABB Şalt Malzemeleri ile CE belgeli olarak üretilmektedir.

Geniş ürün yelpazesi ile projenizin ihtiyacına tam uyumlu kapasitede cihaz temin edilebilmektedir. Üretimin her aşaması BEO ERP programımızla barkod kontrolü ile sağlanmakta olup % 0 hata ile imalat gerçekleştirilmektedir.

Soğutma Sistemleri Dış Ünite

( Kompresörlü Kondenser Soğutma Grupları)

Endüstriyel Soğutma alanında split grup olarak tabir edilen soğutma sistemlerinin; kompresörlü kondenser dış ünite grupları.

  • Negatif Soğutma Split Dış Üniteler
  • Pozitif Soğutma Split Dış Üniteler

Negatif Soğutmalı Split Dış Üniteler :

EN Standartlarına göre imal edilen SC3 – SC4 şartlarına uygun ( -45 den -18 C aralığı ) soğutucu gruplardır. Proje ve uygulama alanına göre Hermetik Pistonlu , Scroll , Yarı Hermetik ( Semi Hermetic ) kompresörlü olarak elektrik panosu , soğutucu fanı dahil olarak azot testi ile paketlenir.

Pozitif Soğutmalı Split Dış Üniteler :

EN Standartlarına göre imal edilen SC1 – SC2 şartlarına uygun ( -10 den / + 10 C aralığı ) soğutucu gruplardır. Proje ve uygulama alanına göre Hermetik Pistonlu , Scroll , Yarı Hermetik ( Semi Hermetic ) kompresörlü olarak elektrik panosu , soğutucu fanı dahil olarak azot testi ile paketlenir.

  • Soğutma Grupları Kullanım Alanları ,

  • Endüstriyel Soğutma Tesisleri , Soğuk Hava Depoları, Buzhaneler, Market Soğutucuları, Laboratuvar Sistemleri, Endüstriyel Tesisler gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Soğutma Grupları Fiyatı

BEO Industrial Cooling , markasıyla üretimi gerçekleştirilen ürünlerimiz , geniş ürün yelpazesiyle , projenize , sisteminize en uygun çözümler sunmaktadır. İmalattan direk aracısız en uygun fiyatlarla çözümler sunmaktayız.

Cihaz seçimi ve proje destek için her an desteğe hazır ” profesyonel ekibimiz” size bir telefon kadar yakın.

” Bize 0850 532 37 47  no lu hattımızdan ulaşabilirsiniz. ”

İletişim Formu  bize yazın hemen size yardımcı olalım 

” Biz sadece ürün satmıyoruz ÇÖZÜM SUNUYORUZ ” 

43 sonuçtan 1-32 arası gösteriliyor

Endüstriyel Split Soğutucu Gruplar, kompresörlü dış ünite kondenserler, en uygun fiyatlarla sogutmamarketim.com ‘da