Split Soğutma Grupları ( Dış Ünite Kompresörlü )

Split Soğutma Grupları Dış Üniteler ; Tecumseh , Copeland, Embraco , Frascold, Bitzer, Dorin Kompresörlü cihazlarımız da geniş ürün yelpazemizle " projelerinizde çözüm " sunmaktayız

82 sonuçtan 1-48 arası gösteriliyor

Split Soğutma Dış Üniteleri

Endüstriyel Soğutma Sistemlerinde kullanılan soğutma grubu dış üniteleridir. Soğutma Grupları , Dış Ünite , Kondenser Grubu , Split Soğutma Dış Ünitesi gibi değişik tabirlerle tanımlanan cihazlardır. Sistemsel olarak ; kompresör, soğutma ekipmanları, elektrik panosu, kondenser ve kapalı kabinden oluşur.

Split Soğutma Grubu İmalatı

Split Soğutma Dış Üniteleri , yukarıda da bahsettiğimiz gibi kompresör, soğutma ekipmanları, elektrik panosu, kondenser ve kapalı kabinden oluşur demiştik şimdi kısaca bu ekipmanları tanıyalım.

Kondenser : Soğutma Çeviriminde kompresörden gelen yüksek ısı ,basınçtaki soğutucu gazın bakır boru ve alüminyum lamelli yüzeylerden geçirilerek fan vasıtasıyla üzerindeki özgül ısıyı atması mantığıyla çalışmaktadır. Soğutma yükü hesabı yaparken kondenser sistemin kapasitesine uygun seçilmelidir. Kondenser seçimlerimizi üretici firma kataloglarından ve firmamızın geliştirmiş olduğu BEO ERP programımızla gerçekleştirmekteyiz.

Kompresör : Soğutma Sistemlerinin tabiri caizse kalbi olarak nitelendirmek doğru olabilir. Soğutma Sistemlerinde çalışma ve verimliliğine göre değişik yapıda kompresörler bulunmaktadır. Pistonlu Hermetik Kompresörler, Scroll Kompresörler, Yarı Hermetik Kompresörler.

Soğutma Ekipmanları : Split Dış Ünitelerin imalatı yapılırken sistem kapasitesine, kullanım alanına uygun ekipman seçimleri yapılarak uygulanır. Drayer, likit tutucu, gözetleme camı , Alçak ve Yüksek Basınç switchleri, Solenoid Valfler kullanılan ekipmanlardır.

Kapalı Kabin Split Ünite : Split Dış Ünite Gruplarımızda , galvo kaplı sac üzerine 3 kat sertleştirilmiş Elektro Statik Boya uygulaması yapılmaktadır. Tüm kabinlerimiz Egelis Mühendislik know how ile tesislerimizde dizayn edilip üretilmektedir. Standart üretimlerin yanı sıra özel imalat kabinlerimizde yapılmaktadır. 

Elektrik Panosu : Elektrik Panosunda kullanılan , koruyucu ve güç ekipmanları tamamen CE belgeli ürünlerden oluşmaktadır. Kontaktör, termik , klemens , faz koruma , motor koruma gibi sistemin kapasite ve kullanım alanına uygun ekipmanlardan oluşmaktadır. 

Soğutma Grubu Dış Ünite Kullanım Alanları nelerdir?

Egelis Mühendislik A.Ş. Endüstriyel Soğutma Sistemleri alanında 40 yılı aşkın bilgi ve tecrübeye sahiptir. Endüstriyel Soğutma'nın tüm alanlarına uygun kompresörlü split soğutma dış üniteleri üretilmektedir. Soğuk Hava Depoları, Market Reyonları , Temiz Oda , Süt Soğutma Tankları gibi alanlara yönelik standart ve özel imalat gruplarımız üretilmektedir. Elektrik enerjisinin her geçen gün daha da pahalı olması sistemlerin enerji verimliliği yüksek cihazların kullanılmasını kaçınılmaz kılmaktadır. Geliştirmiş olduğumuz AR GE çalışmalarımızla yüksek verimli , sessiz cihazlar üretebilmekteyiz. Marketlerin büyük problemlerinden birisi olan yerleşim alanı içinde kalan şubelerde dış ünitelerde ki ses problemlerine yönelik çözümler sunuyoruz.

BEO COLD Split Soğutma Grupları 

BEO Group ; bünyesinde faaliyet gösteren BEO COLD markasıyla 40 yılı aşkın soğutma sistemleri üretmektedir.

Kendi tesislerinde ; ARGE - URGE programları kapsamında sürekli güncel teknolojiyi takip ederek üretim yapmaktadır. Global markalarla yapmış olduğumuz anlaşmalar sayesinde en uygun fiyatlı ürünleri sizlerin kullanımına sunmaktayız. BEO ERP 4.0 programımızla sistemlerimizin imalatı her aşamasında barkod kontrollü üretim yapılmaktadır. Kapasite ve sistem gereklilikleri en ince ayrıntısına kadar hesaplanmaktadır.

Türkiye'nin her iline yaygın servis hizmetiyle her an destek verilmektedir. Türkiye 'nin yanı sıra 13 farklı Ülke de temsilciliklerimizle " Binlerce refaransımız " geniş ürün yelpazesi ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Split Soğutma Grubu Dış Ünite Fiyatları  

Split soğutma ünitelerimiz geniş ürün gamına sahip A++ enerji seviyeli ürünlerden oluşmaktadır. Global markalar ile yapmış olduğumuz yedek parça ve ekipman tedarik anlaşmalarımızla en uygun fiyat ile kampanyalı ürünler üretmekteyiz.

Endüstriyel Split Soğutucu Gruplar, kompresörlü dış ünite kondenserler, en uygun fiyatlarla sogutmamarketim.com ‘da

SHOPPING CART

close