,

Testo 760-1 – Dijital Multimetre

( Ortalama Değerlendirme ) Product ID: 7114
Teknik Destek " 0850 532 37 47 "
Ürün Kodu : SM7114
Özel İndirimli Ürün : 0%
Ürün Fiyatı : 0,00 TL+ KDV
500 TL Üzeri Tüm Alışverişleriniz de ” KARGO BEDAVA ” Müşteri Memnuniyeti
 
Durumu:

Çok Yakında Stoklarımızda ( Ön Sipariş )

0,00 TL " KDV Dahildir "

Çok Yakında Stoklarımızda ( Ön Sipariş )

Testo 760-1 – Dijital Multimetre

Ürün bilgisi

Akım, gerilim ya da direnç gibi elektriksel parametreleri ölçerken, güvenilir ölçüm cihazlarına ihtiyacınız vardır. Bu bağlamda, testo 760-1 dijital multimetre güvenilirlik açısından yeni standartlar belirliyor.Piyasadaki standart multimetrelerle karşılaştırdığımızda, testo 760-1 ile ölçüm soketini ve ölçüm fonksiyonunu seçmenize gerek yoktur. Cihaz, soket atamasıyla uygun ölçüm parametresini algılar – ve böylece tehlikeli yanlış ayarları önler.Multimetrenin kullanımı hiç olmadığı kadar kolay ve moderndir. Geleneksel düğmeler yerine fonksiyon tuşları gelerek cihazı tek elle kullanabilmeniz sağlanmıştır. Geniş, aydınlatılmış ekranı sayesinde ölçümleri bir bakışta görebilirsiniz. testo 760-1 günlük ölçümleriniz için çok önemli fonksiyonlara sahiptir ve dijital multimetre sınıfında giriş seviyesi için ideal cihazdır.

 

Teslimat kapsamı

testo 760-1 multimetre, bataryalar, 1 set ölçüm kablosu (0590 0010), kalibrasyon protokolü ve kullanım kılavuzu dahildir.

Teknik Detaylar

DC gerilim
Measuring range0,1 … 600 V
Resolutionmaks. 0,1 mv
Doğruluk± (0,8 % ölç.değ. + 3 Digit)
AC gerilim
Measuring range0,1 mv … 600 V
Resolutionmaks. 0,1 mv
Doğruluk± (1,0 % ölç.değ. + 3 Digit)
DC akım
Measuring range0,1 mA … 10 A
Resolutionmaks. 0,1
Doğruluk± (1,5 % ölç.değ. + 5 Digit)
AC akım
Measuring range0,1 mA … 10 A
Resolutionmaks. 0,1 mA
Doğruluk± (1,0 % ölç.değ. + 3 Digit)
Direnç
Resolutionmaks. 0,1 Ohm
Measuring range0,1 … 40,00 MOhm
Doğruluk± (1,5 % ölç.değ. + 3 Digit)
Kapasitans
Resolutionmaks. 0,01 nF
Measuring range10 nF … 100 μF
Doğruluk± (1,5 % ölç.değ. + 5 Digit)
Frekans
Resolutionmaks. 0,001 Hz
Measuring range2 Hz … 512,0 kHz
Doğruluk± (0,1 % ölç.değ. + 1 Digit)
Genel teknik bilgiler
Çalıştırma nemi0 … 80 %rF
Ağırlık340 g
Boyutlar167 x 85 x 45 mm
Çalışma sıcaklığı-10 … +50 °C
Product colourSiyah
Koruma sınıfıIP64
StandartlarEN 61326-1; EN 61010-2-033; EN 61140
Batarya tipi2 AAA mikro batarya
Ekran tipiLCD
Ekran boıyutu2 satır
Arayüz4 measuring jacks
Depolama sıcaklığı-15 … +60 °C
Yüksek gerilim kategorisiCAT III 600V; CAT IV 300V
Yetki belgeleriCSA; CO sensörü
Internal_resistance11 MOhm (AC / DC)
Cihaz ve ölçüm fonksiyonları
Diyot testievet
Süreklilik testievet
Ekran aydınlatmasıevet
Holdevet
Min/Maksevet
Ekran (sayaç)4.000
Otomatik ölçüm parametresi algılamaevet
Ölçüm Aralığı

0,1 … 600 V

Resolution

maks. 0,1 mv

Doğruluk

± (0,8 % ölç.değ. + 3 Digit)

Teslimat ve Kargo Süreçleri :

Soğutma Marketim Sitemizde ; 500 TL ve üzeri ürünlerde ” KARGO BEDAVA ” Kampanyamız Mevcuttur. Ülkemizde ki bir çok kargo firması ile yapmış olduğumuz özel anlaşmalarla 500 TL altı ürünlerde de kargo fiyatlarını en uygun fiyatlarla belirledik ve alışverişiniz esnasında sepet içerisinde ” Kargo Ücretini ” ödeyerek daha sonrasında HERHANGİ BİR KARGO ÜCRETİ ÖDEMİYORSUNUZ .
Hali hazırda Türkiye’nin 81 Vilayetine ve bağlı ilçelerine gönderim sağlamaktayız.

Yurt Dışı İhracat

Avrupa ‘da yer alan tüm ülkelere ürün adedi fark etmeksizin kapıya teslim kargolama süreçlerimiz vardır. Her hafta 3 sefer olarak düzenlemiş olduğumuz gönderi periyotlarında en hesaplı şekilde gönderilerinizi adresinize kadar ulaştırmaktayız. Hiç bir formaliteyle uğraşmadan teslimatlarınız belirlediğiniz adrese teslim edilmektedir. Ücretlendirme ve süreç hakkında bilgi için +90 850 532 37 47 hattımızdan bize ulaşabilirsiniz

Teslimat Süreleri

İlgili her ürünün altında ” Tahmini Teslimat Süresi ” belirtilmektedir. Kargo şirketlerinin şubelerinin olmadığı ( Mobil Bölge ) haricinde ilgili teslimat tarihine uygun teslimatlarımızı sağlamaktayız. Nadiren de olsa teslimat aksamaları olduğu durumlarda Müşteri Temsilciniz sizleri arayarak süreç hakkında bilgilendirme yapacaktır.

İade Koşulları

– Ürün iade süreçlerinde aranan en temel özellik ürünün satılabilirliğinin bozulup bozulmamasıdır. Dolayısı ile ürünün içeriğinin bozulmaması , orijinal kutu ve paket elemanlarıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. Ayrıca isminize düzenlenen fatura ve varsa diğer satış evraklarının da ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Özetle ürünü nasıl teslim aldıysanız aynı şekilde iade etmeniz gerekmektedir. Kurum ve firmalara satış yapılmış ise iadeler sadece “iade faturası” ile yapılabilir.

Kusurlu Ürünün İade Edilmesi

– Vermiş olduğunuz siparişler lojistik departmanımız tarafından kalite ve sağlamlık testleri yapıldıktan sonra kargoya teslim edilir. Eğer ki ürünün taşımadan kaynaklanan bir kusuru olduğunu düşünüyorsanız öncelikle ürünün ambalajına bakınız olmaması gereken bir ezilme yada hasar var ise ürünü kesinlikle teslim almamanız gerekmektedir. Ürünün hasarlı olduğunu düşünüyorsanız kabul etmeyerek iadesini başlatmış olursunuz.

– Eğer ürünün hasarlı olduğunu teslim aldıktan sonra fark ederseniz ürününüzü yine iade edebilirsiniz. Bu durumda müşterinin herhangi bir hatası olmadığına hükmedilirse iadeniz yapılacaktır. Ancak müşteri hatası, söz konusu ise iadeniz kabul edilmeyebilir veya üretici firma ile görüşülerek onarımı yapılabilir veya onarım bedeli düşülerek iadesi gerçekleştirilebilir.

İadesi Kabul Olmayan Ürünler

– Orijinal kutusu, ambalaj ekipmanları bozulmuş, tekrar satılabilirliğini yitirmiş, ürünleri iadesi kabul edilmemektedir. Ürün üzerinde tüketiciye özel değişiklik yapılmış ise ürün iadesi kabul edilememektedir.

Bire Bir Değişim Garantili Ürün İadesi

– Bu kapsama uyan ürünler, Genel garanti koşullarını sağlayabilmiş ise, garanti süresi boyunca aynı ürün ile birebir değişmektedir.
Daha ayrıntılı için aşağıdaki linke tıklayınız

İade Koşulları