Ücretsiz Kargo ve Gönderim

KARGO ÜCRETSİZ Mİ ? 

Soğutma Marketim Mağazamızda Bulunan Ürünlerimiz ; 300 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Şirketi Tarafından Yurt İçi Alımlarınızda Ücretsiz Olarak Adresinize Teslim Edilecektir.

Zaman Zaman Yapacağımız Kampanyalı Ürünlerimizde Ürün Sayfasında ” ÜCRETSİZ KARGO KUPONU ” Yayımlanacaktır Ilgili Kodu Alışverişinizi Tamamlarken Kupon Kodu Hanesine Yazarak Ürün Bedeline Bakılmaksızın Ücretsiz Alabileceksiniz.

Mail Abonelerimize KAMPANYA Dönemlerinde ” SÜRELİ Ya Da SÜRESİZ – ÜCRETSİZ KARGO ” Kuponları Sunacağız Lütfen Gelen Mailleri Takip Ediniz.

KARGO NE KADAR ZAMANDA TESLİM EDİLİR ? 

Kargo Şirketleriyle Yapmış Olduğumuz Anlaşmalar Neticesinde Yurt İçi Bölgelerde Maksimum 2 Iş Günü Içerisinde Teslim Edilecektir. ( Mobil Bölgelerde 3 Iş Günüdür )

GELEN ÜRÜN HASARLI ÇIKTI NE YAPMALIYIM ? 

Gönderimini Sağladığımız TÜM ÜRÜNLERİMİZ SİGORTALIDIR  Kargolarınız Size Orijinal Ambalajı Içerisinde Gelmektedir. Ambalajı Bozuk Olan Ürünleri LÜTFEN TESLİM ALMAYIP Ürünü Kontrol Ettikten Sonra Kargoyu Getiren KURYEYE Anında Hasar Tespit Tutanağı Tutturunuz Ve ÜCRETSİZ İADE Ediniz. ( 0850 532 37 47 Müşteri Hattımıza Ya Da Destek@Sogutmamarketim.Com Adresimizden Bizlere Ulaşınız )

İNDİRİMLİ KARGO NEDİR ? 

Satın Almış Olduğunuz Ürün Ile Beraber Satın Alma Ekranımızda İNDİRİMLİ KARGO Ibaresi Yayımlamaktayız KARGO ŞİRKETLERİYLE Yapmış Olduğumuz Anlaşma Ile En Iyi Fiyat Politikamız Gereği Sizlere En Uygun Gönderi Rakamlarını Belirledik Ilgili Seçeneği Tıkladığınızda Ekstra Kargo Ücreti Ödememiş Olacaksınız GELEN KARGO Firması Sizden Ekstra Ücret Talep Etmeyecektir.

Yurt Dışı Alımlarında Kargo Ücreti Ve Gümrük Ne Kadar Ödeyeceğim ? 

DHL Ekspress Ve MNG INTER Kargo Ile Yapmış Olduğumuz Anlaşma Ile Bölgenize Göre Gönderilerimiz En Geç Iki Iş Günü Içerisinde Türkiye Gümrük Bedeli Ödenmiş Olarak KArgo Edilecek Olup 150 Kg Ve 7500 € E Kadar Ürünlerin Türkiye Gümrük Masrafları Tarafımızdan Ödenecektir. Kargonun Ulaşımı Sağlanan ÜLKE Için Gümrük Mevzuatları Değişkenlik Gösterebileceği Için Ülke Gümrük Bedelleri Alıcıya Aittir. Detaylar Için 00 90 850 532 37 47 Hattımızdan Bilgi Alabilirsiniz. Gümrük Işlemleri Tamamlanan Ürünler Adresinize Teslim Edilecektir. Satın Almış Olduğunuz Ürünle Ilgili Olarak Kargo Ücretleri Tarafınıza Bildirilir. Ekstra Sürprizlerle Karşılaşmamanız Için Size Ilgili Kargo Bedeli Mail Yoluyla Deklare Edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× whatsapp hattımız