ENDA Hakkında
Firma, 1989 yılında fiziksel parametrelerin (ısı, rutubet, basınç, debi, seviye vb.) ölçümü ile ilgili sensör, kontrol ve kayıt cihazları pazarlamak ve bu konularda mühendislik hizmeti vermek amacıyla dört mühendis tarafından kurulmuştur. Genel merkezi İstanbul’da olan firmamız, endüstriyel ölçü kontrol alanında dünya standartlarında mikrokontrolör temelli cihazlar üretmektedir.

Bugün, bütün Türkiye’ye yayılmış uzman kadrolara sahip bayi ağı ile birlikte, ülke endüstrisinin gücünü oluşturan makine imalatçılarının ve sanayi tesislerinin tüm gereksinimlerine sorunsuz çözüm üretirken, onların verimliliğini artıracak, hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunacak olanaklar sunuyor. Dünya genelinde satış teşkilatını sürekli genişleten ENDA, tüm dünyada 25’i aşkın ülkede temsil edilmekte ve 50’yi aşkın ülkede çalışmaktadır. Yaklaşık 28 yıldan bu yana sektörde faaliyet gösteren firmamızın gelişiminde, AR-GE’ ye verilen önemin, teknolojiye yönelik yatırımların ve dinamik satış ve teknik destek aktivitelerinin büyük etkisi olmuştur.

Sürekli gelişim ve yenilikçilik bilinci ile endüstriyel ölçü kontrol alanında ürün ve hizmetler sunan firmamız, “Aydınlatma Sistemleri ve Kontrolü” alanında da hizmet vermektedir. Aydınlatma konusunda büyük bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip uzman kadromuz, iç ve dış aydınlatmada sunmuş olduğumuz geniş ürün portföyü, proje, süpervizörlük hizmetleri ile teknik, mimari aydınlatma ve aydınlatma kontrolü konularında çözümler sunmaktadır.

Egelis Mühendislik A.Ş. / www.sogutmamarketim.com ENDA Yetkili Satıcısıdır.

Bu site, size daha iyi bir tarama deneyimi sunmak için çerezler kullanmaktadır. Bu web sitesinde gezinerek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.