, ,

R410 a Soğutucu Gaz Iceloong-11,3 Kg-Orijinal Tüp

(2 müşteri incelemesi)
ICELOONG
Para Birimi Seçin
Teknik Destek " 0850 532 37 47 "

Ürün Kodu : 0783583693233
Kargo : Ücretsiz Kargo
Özel İndirimli Ürün : 0%
Ürün Fiyatı : 0,00 TL+ KDV
Müşteri Memnuniyeti
Kampanyalı Ürün Fiyatı

 

ICELOONG Yetkili Satıcı

Durumu:

Çok Yakında Stoklarımızda ( Ön Sipariş )

Teklif Alınız

R410 a Iceloong-11,3 Kg-Orijinal Tüp

Soğutucu Gazlar

Global Markaların yasal tedarikçisi olan ICELOONG kendi markası ile “Türkiye Pazarında “

Teknik Özellikler

saflık%99,96KAYNAMA SICAKLIĞI (ATMOSFER BASINCINDA)-51,6 ° C
dEĞİL6,8 ppmMOLEKÜL AĞIRLIĞI72,58 Kg / Kmol
HFC-32%49,38KAYNAMA SICAKLIĞI-51,6 ° C
HFC-125%50,62KRİTİK BASINÇ49,5 Bar

 

Iceloong Global ortamda marka olmuş bir çok firmanın resmi tedarikçisidir.

Toptan Alımlarınız İçin 0850 532 37 47 – 0530 399 91 92 

Teknik Özellikler

Soğutucu Akışkanlar

Soğutucu Gaz Markası

Marka

Değerlendirmelere 2 göre

Tüm 5.0
2
0
0
0
0

Yorumlayınız

 1. zafertcalisir

  ürün fiyatı dıgerlerı sıtelere gore ucuz olunca başta çekınmıstım fakat elıme gelınce 4 adet daha sipariş verdim emegı geçen herkese teşekkür ederiz

  zafertcalisir

 2. admin

  biz teşekkür ederiz
  Saygılarımızla
  Soğutma Marketim

  admin

 3. admin

  Biz teşekkür ederiz
  Saygılarımızla

  admin

Teslimat ve Kargo Süreçleri :

Soğutma Marketim Sitemizde ; 300 TL ve üzeri ürünlerde ” KARGO BEDAVA ” Kampanyamız Mevcuttur. Ülkemizde ki bir çok kargo firması ile yapmış olduğumuz özel anlaşmalarla 300 TL altı ürünlerde de kargo fiyatlarını en uygun fiyatlarla belirledik ve alışverişiniz esnasında sepet içerisinde ” Kargo Ücretini ” ödeyerek daha sonrasında HERHANGİ BİR KARGO ÜCRETİ ÖDEMİYORSUNUZ .
Hali hazırda Türkiye’nin 81 Vilayetine ve bağlı ilçelerine gönderim sağlamaktayız.

Teslimat Süreleri

İlgili her ürünün altında ” Tahmini Teslimat Süresi ” belirtilmektedir. Kargo şirketlerinin şubelerinin olmadığı ( Mobil Bölge ) haricinde ilgili teslimat tarihine uygun teslimatlarımızı sağlamaktayız. Nadiren de olsa teslimat aksamaları olduğu durumlarda Müşteri Temsilciniz sizleri arayarak süreç hakkında bilgilendirme yapacaktır.

İade Koşulları

– Ürün iade süreçlerinde aranan en temel özellik ürünün satılabilirliğinin bozulup bozulmamasıdır. Dolayısı ile ürünün içeriğinin bozulmaması , orijinal kutu ve paket elemanlarıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. Ayrıca isminize düzenlenen fatura ve varsa diğer satış evraklarının da ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Özetle ürünü nasıl teslim aldıysanız aynı şekilde iade etmeniz gerekmektedir. Kurum ve firmalara satış yapılmış ise iadeler sadece “iade faturası” ile yapılabilir.

Kusurlu Ürünün İade Edilmesi

– Vermiş olduğunuz siparişler lojistik departmanımız tarafından kalite ve sağlamlık testleri yapıldıktan sonra kargoya teslim edilir. Eğer ki ürünün taşımadan kaynaklanan bir kusuru olduğunu düşünüyorsanız öncelikle ürünün ambalajına bakınız olmaması gereken bir ezilme yada hasar var ise ürünü kesinlikle teslim almamanız gerekmektedir. Ürünün hasarlı olduğunu düşünüyorsanız kabul etmeyerek iadesini başlatmış olursunuz.

– Eğer ürünün hasarlı olduğunu teslim aldıktan sonra fark ederseniz ürününüzü yine iade edebilirsiniz. Bu durumda müşterinin herhangi bir hatası olmadığına hükmedilirse iadeniz yapılacaktır. Ancak müşteri hatası, söz konusu ise iadeniz kabul edilmeyebilir veya üretici firma ile görüşülerek onarımı yapılabilir veya onarım bedeli düşülerek iadesi gerçekleştirilebilir.

İadesi Kabul Olmayan Ürünler

– Orijinal kutusu, ambalaj ekipmanları bozulmuş, tekrar satılabilirliğini yitirmiş, ürünleri iadesi kabul edilmemektedir. Ürün üzerinde tüketiciye özel değişiklik yapılmış ise ürün iadesi kabul edilememektedir.

Bire Bir Değişim Garantili Ürün İadesi

– Bu kapsama uyan ürünler, Genel garanti koşullarını sağlayabilmiş ise, garanti süresi boyunca aynı ürün ile birebir değişmektedir.
Daha ayrıntılı için aşağıdaki linke tıklayınız

İade Koşulları

Taksitli Alışveriş Tablomuz