"2022 Yaz Kampanyası" 

,

ENDA ET2413K-Kuluçka Kontrol Cihazı

( Ortalama Değerlendirme ) Product ID: 321
Teknik Destek " 0850 532 37 47 "
Ürün Kodu : ET2413K-230
Özel İndirimli Ürün : 25%
Ürün Fiyatı : 4.776,74 TL+ KDV
500 TL Üzeri Tüm Alışverişleriniz de ” KARGO BEDAVA ” Müşteri Memnuniyeti
 
Durumu:

Çok Yakında Stoklarımızda ( Ön Sipariş )

5.636,55 TL 7.522,08 TL " KDV Dahildir "

Çok Yakında Stoklarımızda ( Ön Sipariş )

ENDA ET2413K-Kuluçka Kontrol Cihazı

ET2413-K 230VAC Kuluçka Termostatı

NTC-APT-1,5T NTC Sıcaklık Sensörü ürüne dahildir

Kuluçka Makinelerinde sıcaklığı kontrol etmenin yanı sıra yumurtaların belirli zamanlarla çevrilmesi ve rutubetin de artırılması gerekmektedir. ET2413K kuluçka termostatı’nda termostat rölesinden başka hem çevirme hem de rutubet rölesi olduğundan amatör kuluçkacılara ekonomik ve profesyonel çözümler sunar. ET2413K kuluçka termostatı’nda  bekleme ve çevirme zamanı ile bekleme ve nemlendirme zamanları ayrı ayrı set edilebilir.

ET2413-K Kuluçka Termostatı Özellikleri

Gösterge ve Tuş Takımı
Kuluçka Termostatı Sıcaklık Göstergesi4 hane, 12,5mm, 7 parçalı sarı LED
Tuş TakımıMikro siviç
Kutu
EbatG77xY35xD61 mm
Kutu şekliSıkıştırılarak panoya yerleştirilir
AğırlıkYaklaşık 190 gram (ambalajlı olarak)
Kuluçka Termostatı Elektriksel Özellikler
Güç Tüketimi5VA
Bağlantı2.5mm²lik klemens
Besleme Voltajı230Vac +%10 -%20, 50/60Hz

24Vac/dc ±%10, 50/60Hz

12Vac/dc ±%10, 50/60Hz

Bilgi KorumaEEPROM (minimum 10 yıl)
GirişNTC
Duyarlılık0.1ºC
Skala-60ºC…+150ºC
Doğruluk±1ºC
Kuluçka Termostatı Çıkışlar
Heat Röle ÇıkışıET2413K için; Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO+NC; 1/2HP
Çevirici Röle ÇıkışıET2413 için; Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO; 1/2HP
Nemlendirme Röle ÇıkışıET2413 için; Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO; 1/2HP
Kontrol BiçimiTek set-değer kontrolü
Kontrol YöntemiOn-Off kontrol
Histerisiz1…20ºC arasında ayarlanabilir

Teslimat ve Kargo Süreçleri :

Soğutma Marketim Sitemizde ; 500 TL ve üzeri ürünlerde ” KARGO BEDAVA ” Kampanyamız Mevcuttur. Ülkemizde ki bir çok kargo firması ile yapmış olduğumuz özel anlaşmalarla 500 TL altı ürünlerde de kargo fiyatlarını en uygun fiyatlarla belirledik ve alışverişiniz esnasında sepet içerisinde ” Kargo Ücretini ” ödeyerek daha sonrasında HERHANGİ BİR KARGO ÜCRETİ ÖDEMİYORSUNUZ .
Hali hazırda Türkiye’nin 81 Vilayetine ve bağlı ilçelerine gönderim sağlamaktayız.

Yurt Dışı İhracat

Avrupa ‘da yer alan tüm ülkelere ürün adedi fark etmeksizin kapıya teslim kargolama süreçlerimiz vardır. Her hafta 3 sefer olarak düzenlemiş olduğumuz gönderi periyotlarında en hesaplı şekilde gönderilerinizi adresinize kadar ulaştırmaktayız. Hiç bir formaliteyle uğraşmadan teslimatlarınız belirlediğiniz adrese teslim edilmektedir. Ücretlendirme ve süreç hakkında bilgi için +90 850 532 37 47 hattımızdan bize ulaşabilirsiniz

Teslimat Süreleri

İlgili her ürünün altında ” Tahmini Teslimat Süresi ” belirtilmektedir. Kargo şirketlerinin şubelerinin olmadığı ( Mobil Bölge ) haricinde ilgili teslimat tarihine uygun teslimatlarımızı sağlamaktayız. Nadiren de olsa teslimat aksamaları olduğu durumlarda Müşteri Temsilciniz sizleri arayarak süreç hakkında bilgilendirme yapacaktır.

İade Koşulları

– Ürün iade süreçlerinde aranan en temel özellik ürünün satılabilirliğinin bozulup bozulmamasıdır. Dolayısı ile ürünün içeriğinin bozulmaması , orijinal kutu ve paket elemanlarıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. Ayrıca isminize düzenlenen fatura ve varsa diğer satış evraklarının da ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Özetle ürünü nasıl teslim aldıysanız aynı şekilde iade etmeniz gerekmektedir. Kurum ve firmalara satış yapılmış ise iadeler sadece “iade faturası” ile yapılabilir.

Kusurlu Ürünün İade Edilmesi

– Vermiş olduğunuz siparişler lojistik departmanımız tarafından kalite ve sağlamlık testleri yapıldıktan sonra kargoya teslim edilir. Eğer ki ürünün taşımadan kaynaklanan bir kusuru olduğunu düşünüyorsanız öncelikle ürünün ambalajına bakınız olmaması gereken bir ezilme yada hasar var ise ürünü kesinlikle teslim almamanız gerekmektedir. Ürünün hasarlı olduğunu düşünüyorsanız kabul etmeyerek iadesini başlatmış olursunuz.

– Eğer ürünün hasarlı olduğunu teslim aldıktan sonra fark ederseniz ürününüzü yine iade edebilirsiniz. Bu durumda müşterinin herhangi bir hatası olmadığına hükmedilirse iadeniz yapılacaktır. Ancak müşteri hatası, söz konusu ise iadeniz kabul edilmeyebilir veya üretici firma ile görüşülerek onarımı yapılabilir veya onarım bedeli düşülerek iadesi gerçekleştirilebilir.

İadesi Kabul Olmayan Ürünler

– Orijinal kutusu, ambalaj ekipmanları bozulmuş, tekrar satılabilirliğini yitirmiş, ürünleri iadesi kabul edilmemektedir. Ürün üzerinde tüketiciye özel değişiklik yapılmış ise ürün iadesi kabul edilememektedir.

Bire Bir Değişim Garantili Ürün İadesi

– Bu kapsama uyan ürünler, Genel garanti koşullarını sağlayabilmiş ise, garanti süresi boyunca aynı ürün ile birebir değişmektedir.
Daha ayrıntılı için aşağıdaki linke tıklayınız

İade Koşulları